ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/03/07 15:56:21
سرویس سیاسی
معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار با معاونان پارلمانی دولت:

انتخاب اعضای هیات رئیسه جزو مسائل داخلی مجلس است

معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد انتخاب رئیس و اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های آن جزو مسائل داخلی مجلس است و ارتباطی به دولت ندارد.
انتخاب اعضای هیات رئیسه جزو مسائل داخلی مجلس است معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد انتخاب رئیس و اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های آن جزو مسائل داخلی مجلس است و ارتباطی به دولت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201602107657582810.jpg انتخاب,اعضای,هیات,رئیسه,جزو,مسائل,داخلی,مجلس,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر حسینعلی امیری در جمع معاونان پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، در مورد بحث‌های مطرح شده درباره انتخابات پیش روی اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: انتخاب رئیس و هیات رئیسه یک بحث داخلی مربوط به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است و دولت هیچ گاه دخالتی در این گونه امور نمی کند.

وی به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: این انتخابات در شرایط بسیار خوب و آرام برگزار شد و خوشبختانه توصیه‌ها و فرمایشات حکیمانه و دقیق مقام معظم رهبری برای برگزاری انتخاباتی باشکوه محقق شد.

معاون امور مجلس رئیس جمهور تاکید کرد: ایجاد شک و شبهه در انتخاباتی چنین باشکوه و آرام نه درست و قانونی است و نه به نفع کشور و نظام می باشد.

وی اظهارداشت: این گونه اظهارنظرها موجب بی اعتمادی مردم و افکار عمومی به نظام جمهوری اسلامی و سازوکار انتخابات در کشور می‌شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با قدردانی از حضور گسترده مردم پای صندوق های رای که حماسه ای بزرگ را رقم زد، افزود: من به نوبه خود از عزیزانی که به رغم حضور در شعب اخذ رای نتوانستند رای بدهند عذرخواهی می کنم و مطمئنم که قصد و نیت خیر ایشان برای شرکت در انتخابات ماجور درگاه احدیت خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود طرح برخی اتهامات در مورد انتخابات 29 اردیبهشت را بی اساس خواند و گفت: دولت در برگزاری انتخابات کاملا بی طرف بود و آقای رئیس جمهور نیز از مدتها قبل همواره تاکید داشتند که دولت باید در انتخابات بی طرف باشد، همچنین علاوه بر اعضای هیات های اجرایی، ناظران شورای نگهبان و هیات اجرایی مرکزی انتخابات از نزدیک بر همه مراحل رای گیری و شمارش آراء نظارت داشتند.

عضو هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری افزود: بنابراین اینکه بخواهیم بدون دلیل و مدرک روند انتخابات و نتیجه حاصل از آن را زیر سوال ببریم، به جز اینکه باعث تشویش افکار عمومی و بی اعتمادی مردم به مجریان و ناظران انتخابات شود، نتیجه ای در پی نخواهد داشت.

در این جلسه تعدادی از معاونان پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی گزارش هایی را در مورد اقدامات، برنامه ها و مهمترین طرح ها و لوایح مربوط به دستگاه خود ارائه کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet