هدر موبایل
1396/03/08 14:11:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ساری:

شاکیان انتخابات شورای شهر اهواز خواستار ابطال انتخابات هستند/هیئت نظارت در حال پیگیری است

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: به خاطر گستردگی تخلفات در انتخابات شورای شهر اهواز برخی کاندیداها دنبال ابطال انتخابات هستند.
شاکیان انتخابات شورای شهر اهواز خواستار ابطال انتخابات هستند/هیئت نظارت در حال پیگیری است نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: به خاطر گستردگی تخلفات در انتخابات شورای شهر اهواز برخی کاندیداها دنبال ابطال انتخابات هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102632090451.jpg شاکیان,انتخابات,شورای,شهر,اهواز,خواستار,ابطال,انتخابات,هستند/هیئت,نظارت,در,حال,پیگیری,است Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی ساری با بیان اینکه از مجموع 670 نفر کاندیداهای انتخابات شورای شهر اهواز بیش از نیمی نسبت به نتیجه اعلام شده و نحوه برگزاری انتخابات توسط هیئت اجرایی شکایت دارند، گفت: علاوه بر شکایت از نحوه اجرا توسط هیئت اجرایی، شکایت‌هایی در خصوص توزیع تعرفه‌ها، چند رنگ بودن خودکارها وجود دارد.
 
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به خاطر گستردگی تخلفات در انتخابات شورای شهر اهواز برخی کاندیداها دنبال ابطال انتخابات هستند و برخی دیگر صرفا به دنبال احقاق حق خودشان هستند و برای این کار تا هر مرحله‌ای که نیاز باشد پیش می‌روند.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه خود در حال پیگیری موضوع شکایت‌ها از طریق هیئت نظارت است، اظهار داشت: شکایت‌ها فعلا در وزارت کشور و هیئت نظارت در حال پیگیری است و با توجه به گستردگی افرادی که شکایت کرده اند و همچنین تخلفاتی که در حین انتخابات ملاحظه شده جادارد که ما با دقت فراوانی نتیجه انتخابات شورای شهر اهواز  ار مورد بررسی و موشکافی قرار دهیم.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، در پایان خاطرنشان کرد: هیئت نظارت شکایت‌ها را پذیرفته و طبق فرآیند قانونی در حال پیگیری آنهاست./
 
پایان پیام
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet