هدر موبایل
1396/03/09 09:13:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

پرداخت خسارت سیل زدگان استان بوشهر تسریع شود

نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس، گفت: دستگاه‌های اجرایی اقدامات مرتبط در پرداخت خسارت به سیل زدگان استان بوشهر بویژه در شهرستانهای دشتی و تنگستان را تسریع کنند.
پرداخت خسارت سیل زدگان استان بوشهر تسریع شود نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس، گفت: دستگاه‌های اجرایی اقدامات مرتبط در پرداخت خسارت به سیل زدگان استان بوشهر بویژه در شهرستانهای دشتی و تنگستان را تسریع کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101050370252.jpg پرداخت,خسارت,سیل,زدگان,استان,بوشهر,تسریع,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید کمال الدین شهریاری افزود: در اواخر بهمن ماه سال گذشته و اوایل فروردین ماه امسال 2 بار سیل مخرب علاوه بر تلفات جانی خسارت های مالی زیادی به باغ ها، مزارع، خانه ها، جاده ها، راه های روستایی و عشایری و پل ها در استان بوشهر به ویژه شهرستانهای دشتی و تنگستان وارد کرد.

نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: با توجه به اینکه خسارت دیدگان چندین ماه در معرض بیکاری و بدهکاری به موسسه های مالی قرار گرفته اند و هر روز تحت فشار بانکها ناچار به ترک خانه و کاشانه خود می شوند، تسریع در پرداخت خسارت های آنان ضروری است.

شهریاری در بخش دیگری از سخنان گفت: همچنین کشاورزان شهرستانهای دشتی و تنگستان نزدیک به 6 ماه است گوجه زمستانه خود را به وزارت جهاد کشاورزی تحویل داده اند ولی هنوز 40 درصد از مطالبات خود را دریافت نکرده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: بیشتر این کشاورزان با توجه به سررسید چک های خود بابت هزینه های انجام شده، در آستانه ورود به زندان قرار دارند.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: وزارت جهاد کشاورزی هر چه زودتر از طریق سازمان تعاون روستایی که منابع کافی برای خرید تضمینی محصولات کشاورزی در اختیار دارد نسبت به پرداخت مطالبات کشاورزان اقدام کند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet