هدر موبایل
1396/03/09 09:18:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فتحی:

لازمه اشاعه فرهنگ انقلاب‌ تعامل با کشورهای دنیا است

یک عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه لازمه اشاعه فرهنگ انقلاب‌مان تعامل با کشورهای دنیاست گفت: ما به دنبال گفت‌وگو و تعالی کشورمان هستیم و با هیچ کشوری هم سر جنگ نداریم.
لازمه اشاعه فرهنگ انقلاب‌ تعامل با کشورهای دنیا است یک عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه لازمه اشاعه فرهنگ انقلاب‌مان تعامل با کشورهای دنیاست گفت: ما به دنبال گفت‌وگو و تعالی کشورمان هستیم و با هیچ کشوری هم سر جنگ نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106944040137.jpg لازمه,اشاعه,فرهنگ,انقلاب‌,تعامل,با,کشورهای,دنیا,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد فتحی با اشاره به بیانات رهبری مبنی بر اینکه پیشرفت ارتباطات بین‌المللی هیچ منافاتی با صراحت در بیان مبانی و اصول ندارد، گفت: این توصیه و تاکید رهبری همیشه بوده اما متاسفانه برخی آن را نادیده می گرفتند، هم امام(ره) و هم مقام معظم رهبری بر تعامل با دنیا تاکید داشتند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما انقلاب فکری و فرهنگی داشته‌ایم که لازمه اشاعه این فرهنگ تعامل با کشورهای دنیا است و همیشه هم اعلام کرده‌ایم که با هیچ کشوری سرجنگ نداریم. ما به دنبال گفت‌وگو و تعالی کشور خودمان هستیم.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی در مجلس دهم افزود: فرهنگ اسلام به  دنبال تعالی نوع بشر فارغ از هرگونه قومیت، مذهب و دین است و یک انقلابی با این هویت و ایدئولوژی قطعا به دنبال تعامل است.

این نماینده اصلاح طلب در مجلس دهم بیان کرد: آنچه که ما از آن ابا داریم و امام(ره) و رهبری هم نسبت به آن هشدار داده‌اند مقابله با خوی استکباری است. در غیر این صورت ما با تعامل و گفت‌وگو حرف زیادی داریم که بتوانیم دنیا را قانع کرده و به سمت خودمان بکشانیم.

به گزارش ایسنا؛ عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: آنچه که رهبری به آن تاکید کردند شاید دست آن جریان مقابل را که تا حالا تعامل را نفی می کردند، ببندد و از این جهت این موضوع قابل اهمیت است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet