خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/03/09 17:24:56
سرویس اجتماعی
مختار در تشریح جلسه امروز کمیسیون اجتماعی:

تاکید کمیسیون اجتماعی بر قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت/ مسئولان وزارت امور خارجه باید مشمول قانون شوند

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس بر قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت تاکید کرد.
تاکید کمیسیون اجتماعی بر قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت/ مسئولان وزارت امور خارجه باید مشمول قانون شوند سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس بر قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100852102506.jpg تاکید,کمیسیون,اجتماعی,بر,قانون,نظارت,بر,مسافرت‌های,خارجی,کارکنان,دولت/,مسئولان,وزارت,امور,خارجه,باید,مشمول,قانون,شوند Icana

جلیل مختار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز سه شنبه (9 خردادماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، افزود: لایحه اصلاح قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت از جمله مواردی بود که در دستور کار امروز کمیسیون قرار گرفت.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس قانون فعلی نظارت بر مسافرت های خارجی کارکنان دولت، هر مسئولی که به سفر خارج عزیمت می کند باید ورود و خروج و اهداف سفر را به هیات نظارت ارایه دهد حال در این لایحه اشاره شد تا ماموریت وزارت امور خارجه به منظور انجام وظایف اداری در خارج از کشور نباید مشمول این قانون شود که در نهایت کمیسیون با آن مخالفت کرد زیرا معتقد بود که باید مسئولان وزارت خارجه نیز مشول این قانون شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم درباره طرح استفساریه دریافت چهاردرصد (4%) حق بیمه مشاغل سخت و زیان‌آور از واگذارنده کار به پیمانکار، افزود: این موضوع نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت؛ در این طرح سوال استفساریه بر این اساس است که آیا واگذاری 4 درصد بر عهده مالک کارگاه یا واگذار کننده کار است یا پیمانکار؟

وی یادآور شد: در پاسخ به این سوال نیز آمده است که واگذاری 4 درصد برعهده مالک کارگاه یا واگذار کننده کار است که باید مورد توجه واقع شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: بعد از بررسی انجام شده به اتفاق آرا، اعضای کمیسیون به طرح مذکور رای مثبت دادند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet