هدر موبایل
1396/03/12 15:13:47
سرویس استان ها
همتی تاکیدکرد:

دولت به وعده جوانگرایی در هیات وزیران پایبند باشد

نماینده مردم سمنان،مهدی‌شهر وسرخه درمجلس شورای اسلامی گفت: کابینه دولت دوازدهم برای رفع مشکلات اقتصادی کشور باید جوان تر و پویاتر شود.
دولت به وعده جوانگرایی در هیات وزیران پایبند باشد نماینده مردم سمنان،مهدی‌شهر وسرخه درمجلس شورای اسلامی گفت: کابینه دولت دوازدهم برای رفع مشکلات اقتصادی کشور باید جوان تر و پویاتر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102276916146.jpg دولت,به,وعده,جوانگرایی,در,هیات,وزیران,پایبند,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات بیکاری، رکود اقتصادی با تدبیر دولت دوازدهم در کشور برطرف می‌شود.

احمد همتی افزود: اعتماد دوباره مردم ایران اسلامی به دکتر حسن روحانی نشان دهنده اعتقاد آحاد جامعه به رفع مشکلات کشور با دستان پرتوان دولت تدبیر و امید است.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت پرشور مردم در انتخابات نشان دهنده اعتدال‌خواهی و اخلاق‌مداری در کشور است و با اجرای دقیق برنامه های اقتصادی و اجتماعی رییس جمهوری، مردم از افزایش رونق اقتصادی در کشور بی بهره نخواهند ماند.

همتی تصریح کرد: دولت دوازدهم باید با الگوبرداری از رویدادهای مثبت و منفی در دولت یازدهم، برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی گام بردارد و مجلس شورای اسلامی برای تحقق آرمان های دولت تدبیر و امید نیز تلاشی همسو برای رفع مشکلات کشور دارد.

نماینده مردم شهرستان های سمنان،مهدی‌شهر وسرخه درمجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کابینه دولت دوازدهم برای رفع مشکلات اقتصادی کشور باید جوان تر و پویاتر شود و دولت روحانی به وعده هایی که در رابطه با جوانگرایی در هیات وزیران داده است ؛پایبند باشد.

وی اضافه کرد: مشارکت پرشور مردم در انتخابات، وظیفه سنگینی را بردوش دولت دوازدهمگذاشته است و باید با تدبیر برای رفاه اجتماعی در کشور بیش از پیش تلاش شود.

همتی اظهارداشت: مشارکت پرشور مردم در انتخابات خاری در چشمان دشمنان نظام جمهوری اسلامی بود و با عزمی راسخ و وحدتی مثال زدنی، منویات رهبر انقلاب در 29 اردیبهشت 96 محقق شد.

نماینده مردم شهرستان های سمنان،مهدی‌شهر وسرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: فضای رقابتی ، تبلیغات انتخاباتی و چانه زنی ها تمام شده است و رفاقت در اولویت کاری نامزدهای انتخاباتی و طرفداران‌شان قرار گیرد.

گفتنی است؛ در انتخابات 29 اردیبهشت 80.5 درصد از 501 هزار و 504 نفر واجد شرایط در استان سمنان رای دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet