خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/03/13 14:55:37
سرویس استان ها
سیدکمال الدین شهریاری:

وزارت راه و شهرسازی راه آهن بوشهر_ شیراز را در اولویت قرار دهد‎

نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از دستگاه های ذیربط برای زنده کردن طرح های ۲۵ ساله ۴ سد در دشتی و تنگستان تشکر کرد.
وزارت راه و شهرسازی راه آهن بوشهر_ شیراز را در اولویت قرار دهد‎ نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از دستگاه های ذیربط برای زنده کردن طرح های 25 ساله 4 سد در دشتی و تنگستان تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705104928110627.jpg وزارت,راه,و,شهرسازی,راه,آهن,بوشهر_,شیراز,را,در,اولویت,قرار,دهد‎ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛بخشی از نطق میان دستور  نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان (سه شنبه96/3/9) که بعلت پایان یافتن زمان ؛ امکان ارائه آن بصورت شفاهی فراهم نشد؛ بشرح ذیل جهت آگاهی مردم شهرستان های دشتی و تنگستان و رسانه های خبری تقدیم می شود:


جناب آقای رئیس جمهور
همه این مسائلی که خدمت شما عرض کردم نمونه ای از دلائل نارضایتی مردم دشتی و تنگستان از عملکرد دولت جنابعالی است که امیدوارم در این دوره از ریاست دولت نسبت به جبران مافات اقدام فرمائید.
البته بقول شاعر:همه عیبش تو بگفتی هنرش نیز بگو ؛ به مصداق " من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" لازم می دانم از وزارت محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی که پس از سالها نسبت به تجهیز بیمارستان زینبیه خورموج و امام حسین(ع) اهرم همت گماشت و در تکمیل فاز 2 بیمارستان اهرم تسریع لازم بعمل آورد تشکر نمایم.
از وزارت نفت بخاطر عنایت لازم به مسئولیتهای اجتماعی خود و تامین اعتبار لازم برای اتمام تعدادی از طرحهای بهداشتی ، آموزشی،فرهنگی،ورزشی،زیرساختی وخدماتی شهرستانهای دشتی و تنگستان تشکر می کنم.
از سازمان برنامه و بودجه ، وزارت نیرو ، سازمان سرمایه گذاری وزارت امور اقتصادی و دارائی ، بانک مرکزی و بانک صادرات ایران بخاطر تصویب و تامین اعتبار داخلی و فاینانس خارجی پروژه های سدهای باغان ، دشت پلنگ ، خائیز و باهوش اهرم که پس از 25سال تعطیلی مجددا فعال و اجرائی شدند تشکر می نمایم.
از وزارت نیرو می خواهم که هر چه سریعتر نسبت به تامین آب شرب شهرستانهای دشتی و تنگستان و راه اندازی آب شیرین کن دلوار اقدام نماید.
از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که به خاطر توجه ویژه به روستاها و اجرای طرحهای هادی و عمران روستاها همت گماشته است تشکر می نمایم.
از وزارت راه و شهرسازی و معاونت راهداری که در جریان سیلهای اخیر شهرستانهای دشتی و تنگستان شبانه روزی برای بازگشائی راهها تلاش نمودند تشکر می نمایم.و امیدوارم که وزارت راه وشهرسازی در خصوص راه آهن شیراز بوشهر عنایت بیشتری مبذول نموده و در اولویت گذاری اجرای آن تجدید نظر نماید.
از وزارت آموزش و پرورش می خواهم هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و مربیان پیش دبستانی که سالهاست در انتظار به سر می برند و سن آنها مقتضی استخدام در سایر دستگاهها نمی باشد و در عشق به تربیت فرزندان ما سوخته اند و ساخته اند اقدام نموده و این قشر محروم و مظلوم را از بلا تکلیفی نجات دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet