شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/04/06 16:41:00
سرویس سیاسی
بروجردی:

هدف دیدارهای کمیسیون امنیت با مقامات و نامزدها، حل اختلافات بود

**رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هدف از دیدار با مقامات عالی‌ رتبه و نامزدهای دهمین دوره ریاست جمهوری را گذاشتن نقطه پایان بر وضعیت موجود و تلاش در جهت حل مشکلات جاری عنوان کرد.

"علاءالدین بروجردی" که در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می‌گفت افزود: این ملاقات‌ها در چارچوب شرح وظایف کمیسیون و بررسی ابعاد امنیتی آن از چهار، پنج روز پیش شروع شده است.

رییس کمیسیون سیاست خارجی اظهار داشت: در این راستا صبح امروز هیات با علی‌ اکبر ناطق نوری دیدار و گفتگو نمود.

وی افزود: پیش از این هیات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با آقایان محسن رضایی ، میرحسین موسوی، مهدی کروبی از نامزدهای دهمین دوره ریاست جمهوری و آیت‌ا.. هاشمی رفسنجانی دیدار و در ارتباط با ابعاد مختلف مسائل اخیر به مذاکره پرداخت.

بروجردی اظهار داشت: حل مشکلات جاری و حفظ منافع ملی ایجاب می‌کند که نامزدهای دهمین دوره ریاست جمهوری در ایفای نقش تاریخی خود در شرایط کنونی اجازه دخالت به دول خارجی را در مسائل کشور ندهند.

وی افزود: همان گونه که پیش از این نیز اعلام شد اختلاف نظرهای موجود یک اختلاف نظر خانوادگی است و دخالت دیگر کشورها به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

وی در ارتباط تاثیر عملکرد این هیات در حل اختلافات موجود گفت: مجلس و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در چارچوب وظایف خود حفظ منافع ملی و وحدت بین گروه‌های سیاسی در این ارتباط نقش تعیین کننده‌ای به عهده دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet