خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/03/10 13:48:24
سرویس صحن
گودرزی در تذکر شفاهی تاکید کرد:

لزوم رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری آرمان در بروجرد/ انتقاد از وضعیت نامناسب عملکرد موسسات مالی و اعتباری

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی از وضعیت نامناسب موسسات مالی و اعتباری انتقاد کرد و گفت: باید اقامات لازم درخصوص تعیین تکلف وضعیت سپرده گذاران موسسه آرمان در شهرستان بروجرد صورت گیرد.
لزوم رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری آرمان در بروجرد/ انتقاد از وضعیت نامناسب عملکرد موسسات مالی و اعتباری نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی از وضعیت نامناسب موسسات مالی و اعتباری انتقاد کرد و گفت: باید اقامات لازم درخصوص تعیین تکلف وضعیت سپرده گذاران موسسه آرمان در شهرستان بروجرد صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705103956077644.jpg لزوم,رسیدگی,به,وضعیت,سپرده,گذاران,موسسه,مالی,و,اعتباری,آرمان,در,بروجرد/,انتقاد,از,وضعیت,نامناسب,عملکرد,موسسات,مالی,و,اعتباری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 10 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: موسسه مالی و اعتباری آرمان در بروجرد مردم را به خاک سیاه نشانده و کشاورزان، کارگران و دیگر اقشار دارایی خود را در این موسسه سپرده گذاری کردند، بنابراین باید به این وضعیت رسیدگی شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اینکه یک موسسه مالی تحت عناوین مختلف روز به روز نام خودن را عوض کرده و با اعتماد مردم بازی کند، قابل قبول نیست و باید به این وضعیت رسیدگی شود.

وی تصریح کرد: در بحث عملکرد هیات های نظارت درخصوص صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا مطالبی وجود دارد؛ اینکه به طور مثال مراجع چهارگانه صلاحیت یک کاندیدا را رد کرده، اما هیات های نظارت روی این کاندید نظر مثبت داشتند و شخصی هم که بی گناه بوده در جریان این انتخابات رد صلاحیت شده است.

در این خصوص تحقیق و تفحصی برای جلب اعتماد مردم در نظر گرفته شده و از هیات رئیس مجلس درخواست می کنم که تا پایان به موضوع تحقیق و تفحص مذکور رسیدگی کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: کاندیداهای شورای شهر بروجرد، نسبت به برگزاری انخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اعتراضاتی دارند که درخواست می شود یک هیات ویژه به این موضوع رسیدگی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet