هدر موبایل
1396/03/10 18:39:33
سرویس سیاسی
یوسف نژاد:

نظر عارف کاندیداتوری من بود/ برخی رسانه‌ها موضوع کاندیداتوری من را بالعکس منتشر کردند

عضو فراکسیون امید گفت: برخلاف میل باطنی‌ام و با تاکید آقای عارف کاندیدای انتخابات هیات رئیسه مجلس شدم.
نظر عارف کاندیداتوری من بود/ برخی رسانه‌ها موضوع کاندیداتوری من را بالعکس منتشر کردند عضو فراکسیون امید گفت: برخلاف میل باطنی‌ام و با تاکید آقای عارف کاندیدای انتخابات هیات رئیسه مجلس شدم. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102919419543.jpg نظر,عارف,کاندیداتوری,من,بود/,برخی,رسانه‌ها,موضوع,کاندیداتوری,من,را,بالعکس,منتشر,کردند Icana

علی اصغر یوسف نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انتخابات هیات رئیسه مجلس دهم، اظهار داشت: در جریان رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس شورای اسلامی من به عنوان ناظر بر شمارش آرا انتخاب شدم و در جریان شمارش دکتر لاریجانی اسم من را به عنوان کاندیدای بخش دبیران هیات رئیسه قرائت کرد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعدادی از نمایندگان و اطرافیان آقای عارف رئیس فراکسیون امید اصرار بر کاندیداتوری اینجانب داشتند و به همین جهت با سرعت به سمت آقای عارف رفتم و نظر رئیس فراکسیون امید را جویا شدم، بیان کرد: آقای عارف علیرغم میل باطنی اینجانب برای کاندیداتوری در انتخابات هیات رئیسه از من خواست تا کاندیدا شوم.

وی با بیان اینکه 3 فراکسیون امید، مستقلین و ولایی بر روی یک لیست مشترک به توافق رسیده بودند، افزود: آقای عارف خطاب به من عنوان کرد، از آنجائی که فراکسیون های دیگر به تعهد خود پایبند نبوده‌اند، من نیز باید در انتخابات هیات رئیسه کاندیدا شوم.

یوسف‌نژاد متذکر شد: این در حالی است که بر اساس تصمیم فراکسیون و تعهد من به اجرای تصمیمات تشکیلاتی، به هیچ وجه قصد کاندیداتوری در انتخابات هیات رئیسه را نداشتم.

نماینده مردم ساری و میاندورود با بیان اینکه پس از توزیع برگه‌های رای و انجام بخشی از رای گیری من کاندیداتوری خود را اعلام کردم، گفت: با این وجود نیز 152 رای را کسب کردم که آمار مناسبی است.

عضو فراکسیون امید با بیان اینکه من با مشورت آقای عارف در انتخابات هیات رئیسه ثبت نام کردم، گفت: برخی از خبرگزاری‌ها و رسانه ها شیطنت کردند و این موضوع را بالعکس انعکاس دادند، این در حالی است که سابقه من نشان می‌دهد به تصمیمات تشکیلاتی پایبند هستم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet