حلول ماه ربیع الاول
1388/04/06 17:59:00
سرویس کمیسیون ها
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس:

تمام ارکان نظام و مردم باید برای مبارزه با مواد مخدر بسیج شوند

**رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مبارزه با مواد مخدر تنها از طریق نیروی انتظامی و دستگاه قضایی امکان‌پذیر نیست بلکه باید تمام ارکان نظام و ظرفیت‌های مردم را در این راه بکار بگیریم.

"سلیمان جعفرزاده" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: در حالی که رسانه‌ها باید در این روز به این موضوع مهم به پردازند و از دستگاه‌های متولی پاسخ بخواهند، شاهد هستیم که سکوت اختیار کرده‌اند.

وی با بیان این که گرایش و در دسترس بودن مواد مخدر، بزرگ‌ترین تهدید اجتماعی جوانان است، خاطر نشان کرد: امروز مواد مخدر از آب معدنی نیز در دسترس‌تر است و جامعه ما از این درد می‌سوزد.

نماینده ماکو یادآور شد:‌ این که مسئولین ما اعلام می‌کنند آمار کشفیات مواد مخدر در کشورمان رشد داشته است، نه‌تنها افتخاری نیست بلکه نشان دهنده آن است که واردات مواد مخدر ساده‌تر شده است.

وی تصریح کرد: متاسفانه نیروی انتظامی نتوانسته ورود و توزیع مواد مخدر را کاهش دهد و ما در جای جای کشور شاهد توزیع آسان انواع مواد مخدر هستیم.

جعفرزاده گفت: مبارزه با مواد مخدر تنها از طریق نیروی انتظامی و دستگاه قضایی امکان‌پذیر نیست بلکه باید تمام ارکان نظام و ظرفیت‌های مردم را در این راستا بکار بگیریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet