خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1396/03/12 12:02:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

هشدار برای بحران قطعی برق در سیستان و بلوچستان/روحانی وعده‌های خود را فراموش نکند

نماینده مردم زاهدان در مجلس نسبت به وضعیت نامطلوب قطعی برق در استان سیستان و بلوچستان هشدار داد.
هشدار برای بحران قطعی برق در سیستان و بلوچستان/روحانی وعده‌های خود را فراموش نکند نماینده مردم زاهدان در مجلس نسبت به وضعیت نامطلوب قطعی برق در استان سیستان و بلوچستان هشدار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109936514478.jpg هشدار,برای,بحران,قطعی,برق,در,سیستان,و,بلوچستان/روحانی,وعده‌های,خود,را,فراموش,نکند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی شهریاری گفت:  گرمای شدید باعث  قطع برق منازل مسکونی طی چند روز گذشته دراستان  سیستان و بلوچستان  شده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت در استان سیستان و بلوچستان بسیار نگران‌کننده است، تاکید کرد: وقتی برق در استان قطع می‌شود آب مصرفی مردم هم دچار مشکل می‌شود و ترس ما از این است که این مسئله به یک بحران اجتماعی تبدیل شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم با بیان اینکه دمای هوای سیستان و بلوچستان از 56 درجه نیز بیشتر است. افزود: ما در این شرایط شاهد افت ولتاژ شدید برق و همچنین قطع برق هستیم که موجب خراب شدن و سوختن وسایل خانگی مردم به علت قطع مکرر برق شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با اشاره به افزایش قبوض برق مردم در پی گرمای شدید که به رقم یک میلیون تومان می رسد گفت: این در حالی است که حقوق ماهیانه بسیاری از ساکنان این واحدهای مسکونی در حدود 200 هزار تومان هم نیست که عدم توان پرداخت هزینه برق مصرفی توسط این افراد باعث می‌شود تا برق منازل آنها قطع شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم با اشاره به حضور مردم در انتخابات گفت : معتقدم  مردم استان سیستان و بلوچستان بیشترین رأی را به آقای روحانی داده‌اند، اما متأسفانه آقای روحانی وعده و وعید می‌دهد، اما در عرصه عمل اقدامی نمی‌کند.

وی با بیان اینکه روحانی طی چهار سال گذشته هیچ کار جدی و مثبتی را انجام نداده و اگر پروژه‌ای هم به نتیجه رسیده به خاطر بودجه‌ای بود که مجلس برای آن درنظر گرفته بوده، بیان داشت: این درحالی است که برخی از پروژه ها از دولت‌های قبل کلید خورده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید کار به گونه‌ای باشد که وقتی آقای روحانی از مردم رأی گرفت و کار رأی‌گیری تمام شد، مردم را به فراموشی بسپارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet