هدر اصلی
1396/03/13 16:28:06
سرویس سیاسی
امیرعبداللهیان:‌

محکومیت تلاش تل‌آویو در یهودی‌سازی قدس قبله اول مسلمین

دبیر کل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، نشست اخیر عوامل رژیم اشغالگر قدس در نزدیکی میدان البراق در قدس قدیمی را محکوم کرد.
محکومیت تلاش تل‌آویو در یهودی‌سازی قدس قبله اول مسلمین دبیر کل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، نشست اخیر عوامل رژیم اشغالگر قدس در نزدیکی میدان البراق در قدس قدیمی را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612108430680764.jpg محکومیت,تلاش,تل‌آویو,در,یهودی‌سازی,قدس,قبله,اول,مسلمین Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین امیرعبداللهیان دبیر کل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، نشست اخیر عوامل رژیم اشغالگر قدس در نزدیکی میدان البراق در قدس قدیمی را محکوم و اضافه نمود: در پی سفر اخیر رئیس‌جمهور آمریکا به سرزمین فلسطین اشغالی و در آستانه پنجاهمین سالگرد اشغال بخش شرقی قدس شریف، رژیم نامشروع صهیونیستی تلاش گستاخانه‌ای را در راستای یهودی و صهیونیستی سازی قدس شریف آغاز نموده است.

امیرعبداللهیان با تقبیح تلاش معدودی از کشورهای عربی برای عادی‌سازی روابط با رژیم تروریست‌پرور صهیونیستی تأکید کرد: تنها از مسیر استمرار مقاومت، وحدت گروههای فلسطینی و پایداری ملت فلسطین و با حمایت کشورها و مردم مسلمان منطقه و وجدان‌های آگاه بشری می‌توان به آزادی فلسطین دست یافت. امر مهمی که با  توکل بر خدای سبحان تحقق یافتنی است.

امیرعبداللهیان افزود: جمهوری اسلامی ایران به حمایت‌های خود از مقاومت و مردم مظلوم فلسطین قویاً ادامه خواهد داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet