هدر موبایل
1396/03/15 15:56:05
سرویس سیاسی
ابطحی:

حادثه تروریستی لندن مصنوعی و ساختگی است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: حادثه تروریستی لندن مصنوعی و ساختگی است.
حادثه تروریستی لندن مصنوعی و ساختگی است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: حادثه تروریستی لندن مصنوعی و ساختگی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg حادثه,تروریستی,لندن,مصنوعی,و,ساختگی,است Icana

محمدجواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به حادثه تروریستی لندن اظهار  داشت:ایجاد تنش در انگلیس و کشورهای دوست لندن، برای بهره برداری سیاسی، اقتصادی و نظامی است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: به نظر می رسد عملیات تروریستی اخیر در لندن حادثه مصنوعی و ساختگی است یعنی خود سازمان های اطلاعاتی بریتانیا چینین حادثه ای را ایجاد کردند.

وی گفت: شکل دادن چنین حادثه ای برای عبور از بحران و تاثیر بر نتیجه انتخابات هفته آینده بریتانیا است، از سوی دیگر با طراحی چنین عملیاتی می توانند کشورهای متحد خود را شناسایی کنند، این رفتار شبیه حادثه 11 سپتامبر و حمله آمریکا به عرق و عربستان است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: توانمندی انگلیس در تامین امنیت خود و شهروندانش کم نمی بینم، حتی دولت هم اعلام کرده عملیات را ترویستی نمی داند و آن را رد کرده اند.

ابطحی اظهار داشت: اما اگر تصور شود که عملیات تروریستی بوده و گروه های القاعده و داعش توانسته اند وارد لندن شوند باید گفت این اتفاق نتیجه اعمال حکام لندن است و طیق حدیثی که داریم کسی که به ظالم کمک خود، روزی ظالم بر او مسلط خواهد شد.

وی گفت: بعد از شکست نیروهای داعشی و القاعده در عراق و سوریه و شکست ایدئولوژی پاک کردن زمین از مشرکان کار را به جایی رسانده که شاهد ایجاد تنش در کشورهای اروپایی هستیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: به هر صورت قدرت داعشو القاعده در حدی نیست که حرکاتی خارج از رصد منابع اطلاعاتی آمریکا و انگلیس انجام دهند چرا که تمام برنامه های این گروهها از سوی سازمان های اطلاعاتی غرب رصد می شود بنابراین همچنان اعتقاد دارم این عملیات مصنوعی و ساختگی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet