خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/03/17 10:18:00
سرویس استان ها
حسینی شاهرودی:

همه مسئولان امروز باید در خط مقدم خدمت به مردم باشند/ حضور پرشور مردم در انتخابات به نام شخص یا گروهی مصادره نشود

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس، با بیان اینکه مردم برای اعتلای نظام در عرصه هایی مثل انتخابات حضور می یابند، گفت:مردم انتظار تحقق وعده ها را دارند که این امر صرفا به دست رئیس جمهور و وزراء عملی نمی شود بلکه در بدنه جامعه و همه مسئولان در هر پست و مقامی نمود پیدا می کند.
همه مسئولان امروز باید در خط مقدم خدمت به مردم باشند/ حضور پرشور مردم در انتخابات به نام شخص یا گروهی مصادره نشود نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس، با بیان اینکه مردم برای اعتلای نظام در عرصه هایی مثل انتخابات حضور می یابند، گفت:مردم انتظار تحقق وعده ها را دارند که این امر صرفا به دست رئیس جمهور و وزراء عملی نمی شود بلکه در بدنه جامعه و همه مسئولان در هر پست و مقامی نمود پیدا می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102063524816.jpg همه,مسئولان,امروز,باید,در,خط,مقدم,خدمت,به,مردم,باشند/,حضور,پرشور,مردم,در,انتخابات,به,نام,شخص,یا,گروهی,مصادره,نشود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛سیدحسن حسینی شاهرودی در دیدار با مسئولان شهرستان شاهرود در حسینیه امام خمینی(ره)، ضمن بیان اینکه حضور مردم را نباید مصادره به مطلوب کرد، افزود: حضور مردم در انتخابات برای قوت بخشیدن به نظام اسلامی است نه به شخص خاص و یا گروهی که بخواهد آن را به نفع خود مصادره کند.

وی ادامه داد: امروز اگر می خواهیم خدمتی برای مردم انجام دهیم می توانیم با امکانات موجود این امر را صورت دهیم لذا برای این مهم نیازمند کار جهادی و تفکر انقلابی هستیم که باحداقل ها بتوانیم حداکثرها را به دست آوریم تا در راستای رفع کمبودها عملکرد مناسبی داشته باشیم همچنین باید در نظر داشت که حضور پرشور مردم ما را نباید مغرور کند چرا که کسی به عملکرد شخص ما به میدان نمی آید بلکه مردم برای اعتلای نظام حضور خواهند یافت.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه امروز منتخبان چه در ریاست جمهوری و چه در شورای شهر باید پاسخگویی به نیازهای مردم را در صدر امور قرار دهند، گفت: درخواست های مردمی از نیازهای جامعه بر می آید و در سطوح مختلف جامعه از صدر تا ذیل مردم از مسئولان و منتخبان، مطالباتی دارند که باید به آنها رسیدگی شود.

حسینی شاهرودی با بیان اینکه همه واقف به این اصل هستیم که کشور شرایط بسیار سختی را طی می کند، ابراز داشت: شرایط اقتصادی، امنیتی و اجتماعی دشوار است و کشورهای غربی به خصوص آمریکا به دنبال این هستند که ما را درگیر جنگ منطقه ای و نیابتی کنند و خودشان نیز حضور پیدا نخواهند کرد چرا که نه توان این کار را دارند و نه توان هزینه های آن را دارند که در این بین تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و مسئولان امنیتی کشور تا کنون کشور را حفظ کرده تا با حضور مردم در صحنه گرد یاس و ناامیدی بر چهره بدخواهان پاشیده شود.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات سیاسی، اقتصادی و به خصوص اقتصادی مردم را درک می کنیم، افزود: اما امروز در نظر داشته باشیم که برای رفع این شرایط در دوسطح زیربنایی و منطقه ای تلاش می شود که نمود آن در بودجه، برنامه توسعه، چشم انداز و ... دیده می شود اما در نهایت باید اهتمام مدیریت جهادی مسئولان را برای اجرای آن شاهد باشیم تا بتوانیم مشکلات را رفع کنیم.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات باعث می شوند که ما نتوانیم مانند سابق کشور را اداره کنیم، گفت: قطعا باید شرایط را تغییر داد، مردم انتظار دارند که وعده ها عملیاتی شوند و اینها صرفا به دست رئیس جمهور و وزراء عملی نمی شود بلکه این امر در بدنه جامعه و همه مسئولان در هر پست و مقامی نمود پیدا می کند که باید دست در دست هم مشکلات را رفع کنیم.

حسینی شاهرودی بیان کرد: امروز همه مسئولان باید در خط مقدم خدمت به مردم باشند و باید این خط مقدم را پشتیبانی، تدارک، برنامه ریزی و سیاستگذاری کرد که این امر درست نقش مدیران جزء در سطح شهرستان ها را نیز شامل می شود. امروز ما در شاهرود و همه شهرهای کشور نیازمند مدیرانی هستیم که در میدان حضور داشته باشند تا برای مردم کار کنند، در برخی نقاط مردم از ما مسئولان جلوتر هستند و متاسفانه مدیران پس از مردم در حال دویدن هستند که شرایط نباید اینگونه باشد.

وی درباره ویژگی های بارز انتخابات گذشته، بیان کرد: نخستین ویژگی همین حضور چشم گیر مردمی بود اما باید در نظر داشت که در این رویداد علاوه بر این حضور، شفافیت عینیت ملموس تری پیدا کرد و ما خیلی از مباحثی که شاید قبل از انتخابات به راحتی نمی توانستیم بیان کنیم، گفته شد حتی شاید برخی خط قرمزها نیز شکسته شد اما بعضا واقعیاتی بود که در جامعه وجود داشت و باید بیان می شد که مهمترین آنها مطالبه گری بود که مردم به آن نگاه ویژه دارند.

نماینده شاهرود و میامی در مجلس دهم افزود: مردم وقتی پشت سر یک نامزد انتخاباتی ایستادند، به واسطه مطالباتی بود که از وعده های نامزدها بر می آمد و به نوعی همه در این رقابت حضور داشتند و نقش آفرینی کردند لذا امروز زمان پاسخگویی به این مطالبات است و باید مسئولان انتظارات همه مردم را برطرف کنند امروز دیگر یک رقیب انتخاباتی و یک نامزد ریاست جمهوری در میدان حضور ندارد، بلکه امروز دولت تمام مردم ایران اسلامی است لذا باید به سمت رفع انتظارات ۱۰۰درصدی مردم رفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet