هدر موبایل
1396/03/16 09:10:00
سرویس استان ها
حسینی شاهرودی مطرح کرد:

سرویس ارزیابی ویژه صادرات شاهرود به دفتر گمرکی ارتقاء یافت/ شرط خروج از بن بست ها تکمیل زنجیره مزیت دار اقتصادی است

نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: با انجام امور صادرات کالا به صورت مستقیم از شاهرود، هزینه های صادرات کشاورزان، معدنکاران و صنعتگران شرق استان به اندازه چشمگیری کاهش می یابد.
سرویس ارزیابی ویژه صادرات شاهرود به دفتر گمرکی ارتقاء یافت/ شرط خروج از بن بست ها تکمیل زنجیره مزیت دار اقتصادی است نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: با انجام امور صادرات کالا به صورت مستقیم از شاهرود، هزینه های صادرات کشاورزان، معدنکاران و صنعتگران شرق استان به اندازه چشمگیری کاهش می یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103605518145.jpg سرویس,ارزیابی,ویژه,صادرات,شاهرود,به,دفتر,گمرکی,ارتقاء,یافت/,شرط,خروج,از,بن,بست,ها,تکمیل,زنجیره,مزیت,دار,اقتصادی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسن حسینی شاهرودی با اشاره به سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به اتفاق هیئت همراه به شاهرود در اردیبهشت ماه سال جاری گفت: در این سفر سرویس ارزیابی ویژه صادرات شهرستان شاهرود برای رونق بخشیدن به صادرات به ویژه صادرات محصولات کشاورزی با حضور رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز افتتاح شد.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده در طول این سفر و بعد از آن با موافقت معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران سرویس ارزیابی ویژه صادرات شهرستان شاهرود به "دفتر گمرکی" ارتقای سازمانی یافت.

نایب رئیس فراکسیون کار و کارآفرینی مجلس افزود: همچنین مقرر شد احداث ساختمان اداری و مستحدثات گمرک و با توجه به وجود فرودگاه شاهرود که نقطۀ قوت فعالیت های شرق استان است، ایجاد گمرک هوایی نیز در دستورکار قرار گیرد.

شرط خروج از بن بست ها تکمیل زنجیره مزیت دار اقتصادی است

حسینی شاهرودی با بیان اینکه شرط خروج از بن بست اقتصادی که شرق استان در آن گرفتار شده است تکمیل زنجیره مزیت دار اقتصادی است افزود:گمرک یکی از حلقه های زنجیره مزیت دار اقتصادی است که باعث رونق بخشیدن به صادرات شهرستان شاهرود به ویژه صادرات محصولات کشاورزی می شود.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس  تصریح کرد: کشاورزی، معدن و گردشگری از دیگر حلقه های زنجیره مزیت دار اقتصادی هستند و با وجود گمرک انجام مراودات با خارج از استان و خارج از کشور امکان پذیر خواهد شد و با انجام امور صادرات کالا به صورت مستقیم از شاهرود، هزینه های صادرات کشاورزان، معدنکاران و صنعتگران شرق استان به اندازه چشمگیری کاهش می یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet