هدر موبایل
1388/04/07 08:07:00
سرویس سیاسی

کوثری: در دیدار با مراجع بر نقش محوری رهبرمعظم انقلاب در حل مشکلات اخیر تاکید شد

**اسماعیل کوثری نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به دیدار‌های هیئت رئیسه این کمیسیون با آیات عظام جوادی آملی، موسوی اردبیلی و سبحانی که پیرامون وقایع پس از انتخابات انجام شد، گفت که در این دیدار‌ها بر نقش محوری مقام معظم رهبری در حل مشکلات تاکید شد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگارخانه ملت افزود: هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تلاش‌ خود برای حل مشکلاتی که پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری روی دادروز گذشته در دیدارهای جداگانه‌ای با آیات عظام جوادی آملی، موسوی اردبیلی و سبحانی گزارشی از تلاش‌های مجلس و این کمیسیون در این زمینه ارائه کرد.

نماینده تهران اظهار داشت : نمایندگان در این دیدارها از مراجع تقلید درخواست کردند که با توجه به نقش مهم آنان در جامعه و ارادات مردم به آنان، نسبت به حل مشکلات موجود نقطه نظرات خود را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه تنها در دیدار با آیت ا... سبحانی حضور داشته است به سخنان ایشان اشاره کرد و گفت: ایشان در این دیدار ضمن ابراز تاسف از مجموعه عواملی که منجر به وضعیت فعلی شد، تاکید کردند که این نظام با خون پاک ده‌ها هزار شهید به وجود آمده لذا باید از آن حفاظت و حراست کرد.

کوثری گفت:‌ ایشان افزودند که اعتماد مردم به نظام مهم ترین سرمایه است که باید برای تقویت این اعتماد تلاش و گام‌های عملی برداشته شودو ابراز امیدواری کردند با تدبیر و جامع‌نگری شورای تعیین شده وظیفه خویش را به خوبی انجام دهند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پاسخ به این سوال که آیا هیات با مسئولین اجرایی و امنیتی مرتبط با موضوع انتخابات نیز دیدار خواهد کرد اظهار داشت : بله اولین حرکت هیات رئیسه کمیسیون دیدار و مذاکره با "صادق محصولی" وزیر کشور بود که پنجشنبه گذشته صورت گرفت که وزیر کشور گزرش شفاف و صریح خود را از روند برپایی دهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در 22 خرداد ارائه داد.

وی افزود: در ادامه اعضای هیات رئیسه کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی و روسای کمیته های سه گانه دیدار و مذاکره با وزیر اطلاعات را نیز در برنامه کاری خود دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet