آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رئیس مجلس با صدور پیامی؛

مردم ایران پاسخ حرکت وقیحانه تروریستی تهران را با وحدت می‌دهند

سرویس سیاسی
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار شهدا، اقدام تروریست‌ها در حادثه تروریستی تهران را محکوم کرد.
پنج‌شنبه 18 خرداد 1396 ساعت 17:50
مردم ایران پاسخ حرکت وقیحانه تروریستی تهران را با وحدت می‌دهند نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار شهدا، اقدام تروریست‌ها در حادثه تروریستی تهران را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608100489723793.jpg مردم,ایران,پاسخ,حرکت,وقیحانه,تروریستی,تهران,را,با,وحدت,می‌دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن ابراز همدردی به خانواده های دغدار شهدای حوادث تروریستی تهران، این اقدام تروریست ها را محکوم و از متولیان امنیت کشور تشکر و قدردانی کرد. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ ایران اسلامی در برهه‌های حساس و خطیر، همواره وحدت را سرلوحه‌ی خود قرار داده است و امروز با صدای بلندتر و بار دیگر تروریست را در منطقه محکوم کرده و با عزمی راسخ‌تر در این مبارزه حضور خواهد داشت.

حملات تروریستی امروز تهران و اتفاقی که در مجلس شورای اسلامی و مرقد امام خمینی (ره) رخ داد، حرکت وقیحانه‌ای بود که مردم ایران پاسخ آن را با وحدت و یکصدایی خواهند داد.

کسانی که در تریبون‌های جهانی صحبت از صلح و آرامش می‌کنند، امروز باید پاسخگو باشند که چه کسانی به مسببان این حادثه سلاح می‌فروشد و چه کسانی به این افراد آموزش می‌دهند؟!

آمریکایی که دم از انسان‌دوستی و صلح جهانی می‌زند، آیا پاسخی در این رابطه دارد؟ چه کسانی در دنیا پشتیبان و تقویت‌کننده تروریست هستند؟

باید دست مریزاد گفت به تک‌تک ایجادکنندگان امنیت در کشور (سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، اطلاعات و... ) همه و همه دست به دست داده‌اند تا در این آشوب منطقه، امنیت را در کشور رقم بزنند و امروز در کمترین زمان ممکن در صفوف بهم تنیده در کنار هم قرار گرفتند تا خدشه‌ای به امنیت کشور وارد نشود.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدیده که تعدادی از این عزیزان از کارمندان بخش اداری مجلس شورای اسلامی و از همکاران دفتری و در بین افراد از نیروی‌های زحمت‌کش حفاظت مجلس نیز بودند که به درجه رفیع شهادت نایل شدند، و برای دیگر شهدای این حادثه‌ی تروریستی، علو درجات و برای بازماندگان، صبر و برای مجروحان نیز شفای عاجل مسالت می‌نمایم.

مسعود پزشکیان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر