خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1396/03/20 12:55:09
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه:

جناحی کردن حملات تروریستی حماقت آمیز است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در وضعیتی که بی سابقه ترین دشمنی و کینه علیه مردم کشورمان وجود دارد ، جناحی کردن موضوع تروریسم حماقت محض است.
جناحی کردن حملات تروریستی حماقت آمیز است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در وضعیتی که بی سابقه ترین دشمنی و کینه علیه مردم کشورمان وجود دارد ، جناحی کردن موضوع تروریسم حماقت محض است. https://cdn.icana.ir/d/019/201604109815655818.jpg جناحی,کردن,حملات,تروریستی,حماقت,آمیز,است Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: تروریسم پدیده شومی است که مرز یا جناح سیاسی نمی شناسد و بحث جناحی کردن برخورد با حمله تروریستی اخیر که تنها دشمنان ایران اسلامی را شاد می کند به یک دغدغه تبدیل شده است.

نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت:: سیاسی کاری در حوادث تروریستی در حقیقت خیانت به منافع و امنیت ملی کشورمان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دشمنان جمهوری اسلامی به دنبال ناامن نشان دادن ایران هستند که فضایی علیه تک تک مردم کشورمان محسوب می شود.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری ، تصریح کرد: مولفه های قدرت و امنیت ایران در جریان رقابت های انتخاباتی و حضور پرشمار مردم در پای صندوق های رای در شرایطی که خاورمیانه درگیر جنگ و آشوب است ، افزای یافت.

فلاحت پیشه گفت: داعش در طراحی عملیات تروریستی ، مرقد امام خمینی (ره) به عنوان نماد اسلامیت جمهوری اسلامی و مجلس به عنوان سمبل مردم سالاری ایرانی را مورد هدف قرار دادند اما به موفقیت دست پیدا نکردند.

وی گفت: این احتمال وجود داشت که حملات تروریستی در زمان رقابت های انتخاباتی رخ دهد اما هوشیاری نهادهای اطلاعاتی و امنیتی آنها را ناکام گذاشته بود.

داعش داعش34067512/2/2014 10:15:52 AMhttp://media.icana.ir/Image/2014/12/87449_Thum.jpg
داعش

وضعیت نامناسب داعش و حملات انتحاری کور

این نماینده مجلس دهم با بیان این که کشورمان نیازمند اتحاد و پرهیز از  جناحی کردن حملات تروریستی است ، گفت: داعش با توجه به موفقیت های ارتش عراق با همراهی نیروهای حشدالشعبی و پیشروی های ارتش سوریه در وضعیت نامناسبی گرفتار شده است و نیازمند انجام حملات کور انتحاری است.

وی تصریح کرد: حملات هوایی ارتش آمریکا به دستور دونالدترامپ و در حمایت از تروریست های تکفیری داعش علیه ارتش سوریه نشان می دهد که اوضاع داعش به هیچ عنوان مطلوب سعودی ها نیست.

فلاحت پیشه گفت: آنچه که درباره طراحی حملات داعش علیه عربستان مطرح می شود ادعاهایی ساختگی برای کتمان ارتباطات و حمایت های سعودی از تروریست های تکفیری داعش است.

لزوم هوشمندی مقابل توطئه های پیچیده تکفیری

وی در ادامه تصریح کرد: نوع طراحی توطئه های داعش و عربستان سعودی علیه جمهوری اسلامی دارای پیچیدگی هایی است که  هوشمندی ویژه ای را می طلبد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در وضعیتی که بی سابقه ترین دشمنی و کینه علیه مردم کشورمان وجود دارد ، جناحی کردن موضوع تروریسم حماقت محض است البته ممکن است برخی منافع خود را در ناامنی می بینند که نیازمند برخورد جدی با این نوع رویکرد است.

راهبرد منسجم جمهوری اسلامی

فلاحت پیشه گفت: راهبرد جمهوری اسلامی همواره این بوده است که با تروریسم مقابله کند و در این راه از یک راهبرد منسجم بهره گرفته است.

وی در ادامه گفت: جوانان مسلمان توسط برنامه ای که در سرویس های جاسوسی غربی طراحی شده است مورد شست و شوی مغزی قرار گرفته اند تا روحیه مقاومت از مسیر اصلی خود منحرف شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:  انحراف بیداری اسلامی دارای خطرات کشنده تری نسبت به جنگ رو در رو است زیرا در این وضعیت دقیقا مشخص نیست که چه کسی با جریان مقاومت درگیر شده است.

وی تصریح کرد: براساس تعلیماتی که در شست و شوی مغزی داعش وجود دارد افراد قدرت تحلیل خود را از دست می دهند و همین موضوع آنها را به بمب های انتحاری تبدیل می کند.

این نماینده مجلس دهم گفت: دشمنان ایران اسلامی از تروریست های تکفیری نهایت بهره را دنبال می کنند که ما ردپای این موضوع را در سخنان بنیامین نتانیاهو و موضع گیری های ریاض به وضوح مشاهده می کنیم./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet