هدر موبایل
1396/03/21 17:30:37
سرویس اقتصادی
ربیعی در گفت وگو با خانه ملت خبر داد:

بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی مشخص شدند/ترکیب منابع بانکی و صندوق برای ارائه تسهیلات

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مسئولیت ارائه تسهیلات اشتغال روستایی بر عهده سه بانک توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی و بانک کشاورزی گذاشته شد.
بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی مشخص شدند/ترکیب منابع بانکی و صندوق برای ارائه تسهیلات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مسئولیت ارائه تسهیلات اشتغال روستایی بر عهده سه بانک توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی و بانک کشاورزی گذاشته شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601100173595906.jpg بانک,های,عامل,برای,پرداخت,تسهیلات,اشتغال,روستایی,مشخص,شدند/ترکیب,منابع,بانکی,و,صندوق,برای,ارائه,تسهیلات Icana

علی ربیعی در  گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس و فراکسیون تولید و اشتغال برای بررسی لایحه برداشت 1.5 میلیار دلار از صندوق توسعه ملی جهت اشتغالزایی روستایی و عشایری، گفت:بانک های عامل برای ارائه تسهیلات ایجاد اشتغال روستایی و عشایری مشخص شد، که بر این اساس مسئولیت ارائه تسهیلات بر عهده سه بانک توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی و بانک کشاورزی که تاکنون مسئولیت توسعه روستایی را برعهده داشته اند، گذاشته شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزود:میزان نرخ تسهیلات نیز مشخص شده و منابع تسهیلات ترکیبی از منابع بانک و صندوق خواهد بود، که میانگین آنها نرخ تسهیلات می شود.

عضو کابینه دولت یازدهم، تصریح کرد:امیدوارم که این لایحه هر چه زودتر تصویب شود، تا در سال 96 تعداد مناسبی اشتغال در رسته های مختلف در روستاها و شهرهای زیر 10هزار نفر ایجاد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet