هدر اصلی
1396/03/23 12:46:22
سرویس سیاسی
امیرحسنخانی:

هدف ترور 17 خرداد ایجاد اختلاف و تضعیف وحدت نظام بود

عضو کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هدف ترور ۱۷ خرداد ایجاد اختلاف و تضعیف وحدت نظام بود که باید با افزایش وحدت نقشه دشمنان را نقش برآب کرد.
هدف ترور 17 خرداد ایجاد اختلاف و تضعیف وحدت نظام بود عضو کمیسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هدف ترور 17 خرداد ایجاد اختلاف و تضعیف وحدت نظام بود که باید با افزایش وحدت نقشه دشمنان را نقش برآب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106246804206.jpg هدف,ترور,17,خرداد,ایجاد,اختلاف,و,تضعیف,وحدت,نظام,بود Icana

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حواشی ایجاد شده بعد از ترور 17 خرداد، اظهار داشت: هدف اصلی  عملیات تروریست ایجاد اختلاف، فرقه گرایی و به اصطلاح تضعیف اتحاد و وحدت ما بود.

نماینده مردم فردوس و طبس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اینکه برخی به اختلاف داخلی و سیاسی دامن می زنند از ذکاوت سیاسی برخوردار نیستند چرا که تلاش همه جریان های سیاسی افزایش وحدت ملی است و همه جناح ها و گروه های سیاسی برای ایجاد وحدت ملی وقت و هزینه زیادی صرف می کنند.

وی گفت: از سوی دیگر همه سیاسیون کشور در تلاش برای دفاع از مناطق مختلف کشور هستند، از سوی دیگرآنچه از ترور 17 خرداد برداشت می شود این است که آنها هدف خاصی از جمله اهداف مذهبی یا قومیتی را دنبال نمی کردند بلکه بحث آنها کل مجلس بود که از همه قومیت ها و مذاهب در قوه مقننه نماینده ای حضور دارد.

این نماینده مجلس عنوان کرد: تروریست ها وحدت ملی را در عملیات 17 خرداد هدف گرفته بودند.

عضو کمیسیون اصل 90 در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین باید برای نقش بر آب کردن اهداف دشمنان کشور باید نسبت به افزایش وحدت ملی و محقق شدن منویات رهبری اقدامات اساسی داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet