خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/03/24 14:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جمالی سوسفی عنوان کرد:

تایید صحت آزمون دستیاری/ نتیجه بررسی کارگروه رسیدگی به اعتراضات

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: بررسی های کارگروه تشکیل شده برای رسیدگی به اعتراضات آزمون دستیاری، بسیار دقیق بود و وجود هرگونه شبهه در آزمون دستیاری منتفی است.
تایید صحت آزمون دستیاری/ نتیجه بررسی کارگروه رسیدگی به اعتراضات عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: بررسی های کارگروه تشکیل شده برای رسیدگی به اعتراضات آزمون دستیاری، بسیار دقیق بود و وجود هرگونه شبهه در آزمون دستیاری منتفی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105191591453.jpg تایید,صحت,آزمون,دستیاری/,نتیجه,بررسی,کارگروه,رسیدگی,به,اعتراضات Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از وزارت بهداشت، دکتر منوچهر جمالی سوسفی با بیان اینکه کارگروهی متشکل از نمایندگان مجلس، داوطلبان معترض، مجریان آزمون دستیاری و مسئولان وزارت بهداشت به بررسی اعتراضات به نتایج آزمون دستیاری پرداختند، افزود: با این پیش فرض که معترضان معتقد بودند حقوق آنها تضییع شده، کارگروه در دو جلسه تشکیل شد و از آنها مستنداتی خواسته شد در صورتی که دلایل و مستنداتی ارائه نشده بود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: آزمون دستیاری از ابتدای فرایند طراحی سوالات، برگزاری آزمون و اعلام نتایج در صحت و سلامت کامل برگزار شده و قرنطینه و امنیت لازم برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته شده است و کارگروه به این نتیجه رسید که ایراد قانونی در برگزاری این آزمون وجود نداشته است.

جمالی سوسفی یادآور شد: برای کاهش شبهات حتما باید قبل از برگزاری آزمون و زمان توزیع دفترچه های ثبت نام داوطلبان، توضیحات لازم و اطلاع رسانی دقیق به شرکت کنندگان در این آزمون ارائه شود زیرا شفاف سازی، اعتماد سازی ایجاد می کند.

وی تاکید کرد: بررسی های کارگروه تشکیل شده، بسیار دقیق بوده و نمایندگان مجلس و وزارت بهداشت با حساسیت تمام به بررسی موضوع پرداختند چرا که هدف ما این بود که حقی از هیچ فردی ضایع نشود.

جمالی سوسفی گفت: ما در این کارگروه و کمیسیون بهداشت مجلس، اعتراضات و شکایات داوطلبان را با سعه صدر شنیدیم و شاید تصمیم آنها انتخاب راه های دیگری برای اعتراض بود اما آن راه ها، مناسب نبود و البته مجلس خانه آنها است و در وزارت بهداشت نیز اعتراضات و شکایات آنها شنیده و مستندات آنها بررسی می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: اعتراضات مربوط به نتایج آزمون دستیاری تخصصی پس از طرح در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با وزیر بهداشت در میان گذاشته شد.

به گزارش مهر، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با وجود امنیت بالا و صحت و سلامت برگزاری آزمون، وجود هر گونه شبهه و شائبه ای در مورد برگزاری آزمون دستیاری منتفی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet