پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1386/04/23 13:05:00
سرویس اقتصادی
رییس مجلس: با توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی

سهمیه بندی بنزین به نتیجه می‌رسد

حدادعادل تصریح کرد: وظیفه مجلس، دولت و شورای شهر توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی است تا کار سهمیه بندی به نتیجه برسد و در عین حال مردم آسایش داشته باشند.

غلامعلی حدادعادل که صبح امروز چهارشنبه 13تیرماه با استفاده از خطوط یک و دو مترو عازم بهارستان شد، در بین جمعیت کثیری از مردم به سوالات خبرنگاران حاضر پاسخ داد.

وی با اشاره به ازدحام جمعیت در خط صادقیه و نارضایتی مردم از این وضع گفت: خوب است که این موضوع به مسئولین منتقل شود تا اگر واگن‌های مترو نقص فنی دارد برطرف کنند و اگر احتیاج به واگن اضافه دارد واگن اضافه کنند.

او افزود: زیرا حال که مردم همکاری می‌کنند و با خودروی شخصی به خیابان‌ها نمی‌آیند و صرفه جویی می‌کنند وظیفه ما، دولت و شورای شهر توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی است تا کار سهمیه بندی به نتیجه برسد و در عین حال مردم آسایش داشته باشند.

رییس مجلس افزود: تنها راه لمس واقعیت‌ها، در کنار مردم بودن است و اگر از من بپرسید دلم می‌خواهد هر روز با مترو به محل کار خود بروم و دوست ندارم از مردم جدا باشم چرا که فقط از این راه می‌شود مشکلات مردم را شناخت و برطرف نمود.

وی در ادامه در خصوص تمهیدات مجلس برای رفع نگرانی‌ها در خصوص سهمیه‌بندی بنزین و مشکلات مردم در این زمینه گفت: تنها راه آسان کردن کار برای مردم افزایش وسایل حمل و نقل عمومی است تا اگر از مردم می‌خواهیم در مصرف صرفه‌جویی کنند زندگی آنها با مشکل روبرو نشود.

وی تاکید کرد: بنزین آزاد در حال حاضر در دستور کار فوری قرار ندارد چرا که باید مدیریت مصرف صورت گیرد.

حدادعادل همچنین در خصوص طرح سه فوریتی ارائه شده توسط برخی نمایندگان جهت توقف سهمیه بندی گفت: این عمل معنا نداشت چرا که باید کار شروع می‌شد و چند نفری که طرح را امضا کرده بودند قانع شدند این طرح ضرورت ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet