هدر موبایل
1396/03/26 15:47:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش:

رمز استواری و پایداری انقلاب اسلامی، توجه و اتکا به مردم است

نماینده مردم اردکان در مجلس با بیان اینکه هدف از استقرار نظام جمهوری اسلامی مانند سایر حکومت‌های منطقه نبود، گفت: انقلاب با الگو قرار دادن جامعه علوی، نظامی پی افکند تا عدل و داد و مساوات برقرار گردد و مردم مدار تصمیم گیری‌ها باشند.
رمز استواری و پایداری انقلاب اسلامی، توجه و اتکا به مردم است نماینده مردم اردکان در مجلس با بیان اینکه هدف از استقرار نظام جمهوری اسلامی مانند سایر حکومت‌های منطقه نبود، گفت: انقلاب با الگو قرار دادن جامعه علوی، نظامی پی افکند تا عدل و داد و مساوات برقرار گردد و مردم مدار تصمیم گیری‌ها باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/43064.jpg رمز,استواری,و,پایداری,انقلاب,اسلامی،,توجه,و,اتکا,به,مردم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا تابش در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در جمع مددجویان کمیته امداد حضرت امام (ره) بیان کرد: در حکومت جمهوری اسلامی حمایت از حقوق ملت و توجه به مستضعفان و ستمدیدگان را جزو اولویت برنامه ها قرار دارد.  

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بدو انقلاب، امام(ره) با بینش بالا، نهادهایی همچون کمیته امداد و جهاد سازندگی را تاسیس کرد تا از مردمی که تحت ظلم قرار گرفته بودند حمایت کند و آنان را در بطن تصمیم گیری ها قرار دهد.

نایب‌رییس فراکسیون امید مجلس دهم با تاکید بر اینکه مردم باید مورد عزت و احترام قرار گیرند، گفت: قطعا توصیه های مقام معظم رهبری و اهتمام دولت و ملت نیز در این راستاست که امیدوارم با تلاش بیشتر مسئولان هر روز شاهد کاهش مشکلات در سطح کشور باشیم.

وی عنوان کرد: مردم علیرغم گلایه ها و سختی ها، ثابت کردند همیشه یار و یاور انقلاب بوده اند و در مقاطع حساس نیز با تصمیم های خردمندانه بر این مسیر پای فشرده اند.

تابش همچنین با تسلیت شهادت امیر مومنان علی(ع)، وی را اسوه ای از دینداری برشمرد که در راه خدا و بسط و گسترش حکومت الهی از بذل جان و مال خویش دریغ نکرد.

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم نماینده مردم اردکان از برگزیدگان دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام(ره) شهرستان اردکان تجلیل و در ضیافت افطار این نهاد شرکت کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet