هدر موبایل
1388/04/07 18:00:00
سرویس سیاسی
عباسپور در تذکر آیین نامه ای تاکید کرد

قوه قضاییه با عاملان اغتشاش برخورد کند

**نماینده بوئین زهرا و آوج طی یک تذکر آئین نامه ای‌ گفت: از قوه قضائیه انتظار داریم با عاملان اغتشاش به شدت برخورد کند.

به گزارش خبرنگارخانه ملت، روح‌الله جانی عباسپور در جلسه علنی روز یکشنبه با اشاره به اصل 22 قانون اساسی اظهار داشت: براساس این اصل حیثیت، جان، مال، حقوق، مسکن و شغل اشخاص از تعرض مصون است، مگر در مواردی که قانون مشخص کند.

وی افزود: همچنین بر اساس اصل 26 قانون‌اساسی ، آزادی فعالیت احزاب و جمعیت‌ها، مشروط به این است که اصل استقلال، آزادی، وحدت ملی، موازین اسلامی و اساس جمهوری اسلامی ایران را لغو نکنند.

عباسپور تصریح کرد: برخی نامزدها با انتشار بیانیه‌های متعدد مردم را به خیابان‌ها و میادین می‌کشاندند و گاهی در تعامل با بیگانگان اغتشاشگران از این فضا استفاده می‌کنند.

وی گفت: آنها وحدت اسلامی، امنیت مردم و اقتصاد کشور را با این اقدامات در معرض خطر قرار می‌دهند.

نماینده بوئین زهرا و آوج اظهار داشت: اگر در چنین شرایطی یک مجموعه از متن مردم شامل مؤمنانی که در 8 سال دفاع مقدس از همه سرمایه‌های خود گذشتند و در جهت حفظ نظام تلاش کردند، به صحنه بیایند و بخواهند از امنیت مردم و موازین اسلامی دفاع کنند، آیا آنها باید در مجلس شورای اسلامی مورد مذمت قرار گیرند و یا اینکه مورد تشکر و تقدیر قرار گیرند.

وی خاطر نشان کرد: بنده به عنوان خدمتگزار مردم در مجلس وظیفه خود می‌دانم از همین مردم متدین که در جریان اغتشاشات بعد از 22 خرداد‌ماه وقت گذاشتند و امنیت و آزادی را برای مردم فراهم کردند، تشکر ‌کنم.

عباسپور در بخشی از سخنان خود از عملکرد صدا و سیما، قوه قضائیه و نیروهای امنیتی قدردانی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet