هدر موبایل
1396/03/27 12:22:22
سرویس استان ها
رضایی:

تجهیز چاه های آب شرب و خط انتقال آب از سد سلمان فارسی در حال انجام است/ کاهش مشکلات کمبود آب در جهرم با حفر ۶ حلقه چاه

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، گفت:مشکلی در تامین مالی خطوط انتقال آب به جهرم نداریم.
تجهیز چاه های آب شرب و خط انتقال آب از سد سلمان فارسی در حال انجام است/ کاهش مشکلات کمبود آب در جهرم با حفر ۶ حلقه چاه نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، گفت:مشکلی در تامین مالی خطوط انتقال آب به جهرم نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101342847653.jpg تجهیز,چاه,های,آب,شرب,و,خط,انتقال,آب,از,سد,سلمان,فارسی,در,حال,انجام,است/,کاهش,مشکلات,کمبود,آب,در,جهرم,با,حفر,۶,حلقه,چاه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا رضایی با اشاره با حفاری چاه های جدید و تامین اعتبار برای تجهیز آنها گفت: ۶ حلقه چاه جدید حفر شده که با ورود به مدار آب شرب شهر، مشکلات کم آبی حل می شود.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، افزود: حدود ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز، خرید وسایل پمپ و خط انتقال این چاه‌ ها تخصیص داده شده که به زودی وارد شبکه آب شهر می شود.

رضایی با اشاره به حل شدن مشکل کم آبی تا آخر خردادماه اظهارداشت: تجهیز چاه های آب شرب و خط انتقال آب از سد سلمان فارسی به سرعت در حال انجام است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: در حال حاضر مشکل مالی نداریم و پیمانکار باید با سرعت عمل بیشتر برای اتمام سریع این پروژه تلاش کند زیرا منابع مالی تامین شده است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: باید بتوانیم تا زمانی که آب از سد سلمان منتقل می شود،چاه های موجود را تکمیل و خط انتقال را کار کنیم تا مردم با کمبود آب روبرو نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet