هدر موبایل
1396/03/27 15:53:33
سرویس استان ها
شهریاری:

زمینه رفع چالش کم آبی استان بوشهر فراهم شود/ اعتراض مردم به تاخیردر پروازها

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر با چالش کم آبی روبه رو است برای برون رفت از این معضل باید چاره اندیشی شود.
زمینه رفع چالش کم آبی استان بوشهر فراهم شود/ اعتراض مردم به تاخیردر پروازها نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر با چالش کم آبی روبه رو است برای برون رفت از این معضل باید چاره اندیشی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101050370252.jpg زمینه,رفع,چالش,کم,آبی,استان,بوشهر,فراهم,شود/,اعتراض,مردم,به,تاخیردر,پروازها Icana

سید کمال‌ الدین شهریاری در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه شهرستان های دشتی و تنگستان در حوزه بهره مندی از آب با چالش بیشتری روبه رو هستند؛انتظار می رود مسئولان استان در بخش توزیع اعتبار نگاه ویژه ای به این شهرستان ها داشته باشند و با تامین اعتبار مورد نیاز می توان بخش عمده ای از مشکلات تامین آب در شهرستان های دشتی و تنگستان را برطرف کرد.

وی اجرای طرح‌های آبخیزداری را از جمله راه های مقابله با بحران کم آبی در استان بوشهر عنوان کرد و گفت: با توجه به تامین 90 درصد آب شرب استان بوشهر از استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد باید برای پایداری منابع تامین آب این استان چاره اساسی اندیشیده شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: ضعف در مدیریت و برنامه‌ریزی، مهمترین دلیل تاخیرهای پروازی است که سبب اعتراض‌های گسترده مردم استان بوشهر شده است.

وی افزود:عدم توجه به بخش مدیریت نیروی انسانی و برنامه ریزی یکی از مهمترین دلایل اختلال در پروازهای کشور ما است که سبب اعتراض‌های گسترده مردم بوشهر شده است.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:اگر زمانی هم چنین تاخیرهایی اتفاق بیافتد،براساس قوانین و مقررات بین المللی مسافر حق دارد ضرر و زیان ناشی از این تاخیر و خسارت‌های متحمل شده را دریافت کند و شرکت‌های هواپیمایی نیز موظف به جبران خسارت هستند.

وی تاکید کرد: متاسفانه شرکت‌های هواپیمایی از زیربار این مسئولیت شانه خالی کرده و سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت‌های هوایی به وظایف قانونی خود عمل نمی کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما شناسایی عامل تاخیرها پروازی نیز دشواراست؛به نحوی که ممکن است نقص فنی،علت اصلی تاخیر پرواز باشد،اما خلبان ،بدی شرایط جوی در مقصد را علت تاخیر در پرواز اعلام کند که لازم است کمیسیون عمران مجلس به صورت جدی به این موضوع ورود کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet