هدر موبایل
1396/03/28 13:44:10
سرویس استان ها
محمدیان:

وزیر بهداشت از بیمارستان رامهرمز بازدید کند/ نارضایتی مردم منطقه از مشکل کمبود تخت بیمارستانی و تجهیزات پزشکی

نماینده رامهرمز و رامشیر در مجلس با اشاره به کمبود تخت بیمارستانی، کادر درمانی و تجهیزات پزشکی در رامهرمز خواستار سفر وزیر بهداشت به خوزستان و بازدید از بیمارستان این شهرستان شد.
وزیر بهداشت از بیمارستان رامهرمز بازدید کند/ نارضایتی مردم منطقه از مشکل کمبود تخت بیمارستانی و تجهیزات پزشکی نماینده رامهرمز و رامشیر در مجلس با اشاره به کمبود تخت بیمارستانی، کادر درمانی و تجهیزات پزشکی در رامهرمز خواستار سفر وزیر بهداشت به خوزستان و بازدید از بیمارستان این شهرستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101922860952.jpg وزیر,بهداشت,از,بیمارستان,رامهرمز,بازدید,کند/,نارضایتی,مردم,منطقه,از,مشکل,کمبود,تخت,بیمارستانی,و,تجهیزات,پزشکی Icana

اقبال محمدیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بازدید خود از بیمارستان مادر شهرستان رامهرمز گفت: بازدیدی از بیمارستان "مادر" رامهرمز داشتم که پس از نزاع محلی هفته گذشته در شهرستان، به دلیل ازدحام جمعیت به بیمارستان آسیب بسیاری وارد شده و شیشه های آن شکسته و بسیاری از وسائل و تجهیزات بیمارستان آسیب دیده بود و این در حالی است که مردم شدیدا با مشکلات درمانی مواجه هستند.

نماینده رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطلع شدیم که همزمان، وزیر بهداشت و درمان نیز از بیمارستان لقمان تهران بازدید داشته که در مرکز پایتخت قرار دارد و در این بازدید دستور پیگیری حل مشکلات این بیمارستان را صادر کرده است؛این در حالی است که ای کاش وزیرمحترم از بیمارستان مادر رامهرمز  که با دست خود افتتاح کرده اند بازدید می کرد.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه این بیمارستان به قیمت تعطیلی بیمارستان 160 تحت خوابی امام (ره) افتتاح شد و امکانات بیمارستان امام (ره) را به بیمارستان مادر انتقال دادند در حالی که بیمارستان جدید التاسیس 90 تحت خوابی بوده و با افزودن 20 تخت به آن را به 110 تخت رسانند اما مردم این منطقه هنوز در مضیقه هستند.

محمدیان تصریح کرد: انتظار داریم که وزیر بهداشت از بیمارستان مادر رامهرمز بازدید کند و از نزدیک مشاهده کند که در حال حاضر با کمبود تخت بیمارستانی، امکانات و تجهیزات پزشکی و پرسنل و کادر درمانی مواجه هستیم که موجب آزار و اذیت مردمی شده است که برای درمان به این شهرستان سفر می کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با بیان اینکه در شهرستان رامهرمز نیازمند بیمارستانی با 240 تخت خواب هستیم، افزود: از آنجا که در مرکزیت شرق استان خوزستان واقع شده ایم،سیل جمعیت از این منطقه برای درمان به رامهرمز سرازیر می شوند در حالی که نمی توانیم پاسخگوی نیاز درمانی آن ها باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet