انتخابات ریاست جمهوری
1396/03/29 10:47:07
سرویس استان ها
خادمی تاکید کرد:

عدم توجه به زیر ساخت ها برای جلوگیری از مشکلات قطعی برق و آب در خوزستان/ گلایه شدید مردم خوزستان از بی توجهی مسئولان به مشکلات اساسی این منطقه

نماینده مردم ایذه و باغملک درمجلس با بیان اینکه زیر ساختهای لازم برای مسئله آب و برق در استان خوزستان وجود ندارد ،گفت: مشکلات فراوان به جا مانده از عدم رسیدگی به آب و برق باعث شده این موضوع تبدیل به بحران در خوزستان شود و مردم از این وضعیت بشدت ناراحت و گله مند هستند.
عدم توجه به زیر ساخت ها برای جلوگیری از مشکلات قطعی برق و آب در خوزستان/ گلایه شدید مردم خوزستان از بی توجهی مسئولان به مشکلات اساسی این منطقه نماینده مردم ایذه و باغملک درمجلس با بیان اینکه زیر ساختهای لازم برای مسئله آب و برق در استان خوزستان وجود ندارد ،گفت: مشکلات فراوان به جا مانده از عدم رسیدگی به آب و برق باعث شده این موضوع تبدیل به بحران در خوزستان شود و مردم از این وضعیت بشدت ناراحت و گله مند هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109219726947.jpg عدم,توجه,به,زیر,ساخت,ها,برای,جلوگیری,از,مشکلات,قطعی,برق,و,آب,در,خوزستان/,گلایه,شدید,مردم,خوزستان,از,بی,توجهی,مسئولان,به,مشکلات,اساسی,این,منطقه Icana

هدایت الله خادمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص مشکلات قطعی برق و آب برای مردم خوزستان، با تاکید بر اینکه گرمای بالای 50 درجه واقعا غیر تحمل است و مردم  با سختی روبرو هستند، گفت: متاسفانه در این وضعیت به دلیل بی توجهی مسئولان وزارت نیرو به تذکرات نمایندگان استان پیش از فرا رسیدن فصل تابستان شاهد قطعی آب و برق و بروز مشکلات جدی برای مردم هستیم.

وی با بیان اینکه زیر ساخت های لازم برای مسئله آب و برق در استان خوزستان وجود ندارد و با بروز هر مشکلی به صورت مقطعی و مسکن به موضوع رسیدگی می شود، اظهار کرد: مشکلات فراوان به جا مانده از عدم رسیدگی به آب و برق باعث شده این موضوع تبدیل به بحران در خوزستان شود و مردم از این وضعیت به شدت ناراحت بوده و گله مند هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه طی هفته های اخیر بسیاری از شهرهای استان خوزستان به مشکلات قطعی آب و برق به صورت 12 ساعت در شبانه روز مواجه بوده اند،ولی رسیدگی مطلوب به آن جهت برطرف شدن صورت نگرفته است، تصریح کرد: اعتراضات شدیدی از سوی مردم در این خصوص صورت گرفته و آنها خواستار برطرف شدن این مشکلات از سوی دستگاه های ذی ربط و مسئول هستند.

وی با بیان اینکه باید فکری اساسی برای حل این معضلات توسط مسئولان و دولت صورت بگیرد، افزود:  با وجود نیروگاه های فراوان و پالایشگاه های بزرگ این وضعیت واقعا جفا در حق مردم جنوب و مقاوم خوزستان است.

نماینده مردم ایذه و باغملک درمجلس با اشاره به اینکه متاسفانه مسئولان متصدی این مسئله برنامه ای برای حل اساسی این مشکل ندارند، بیان داشت: باید اقدامات و طرح های دقیق برای حل مشکل قطعی آب و برق مردم خوزستان تدارک دیده شود و برنامه های جامعی را جهت حل این مشکل اساسی پیش بینی کرد، چرا که تحمل نبود آب و برق در گرمای بالای 50 درجه واقعا کار بسیار سختی است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛مدیریت بحران استانداری خوزستان با توجه به قطعی‌های برق و آب و همچنین گرمای شدید استان، فعالیت ادارات استان تا پایان هفته جاری را ساعت 12 اعلام کرد.

با توجه به گرمای شدیدی استان خوزستان و همچنین قطعی‌های متداول آب و برق در استان، استانداری خوزستان با اعلام این خبر زمان اجرای این اطلاعیه را از امروز تا روز 31 خرداد اعلام کرد.

بر این اساس، به جز مراکز خدماتی و درمانی، تمام بانک‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی در زمان اعلام شده به کار خود پایان خواهند داد.

شرکت  توزیع نیروی برق اهواز پیش از این اعلام کرده بود که  به علت افزایش بار شبکه برق در اثر عدم رعایت الگوی مصرف برق، سرکابل اصلی ایستگاه تغذیه کننده برق مناطق هزار دستگاه باهنر، فولادشهر،کوی ستایش و ایثار اهواز دچار اشکال شده و در حال حاضر بی برق شده‌اند البته تکنسین‌های برق منطقه‌ای در حال اصلاح آن هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet