هدر موبایل
1396/03/28 18:06:56
سرویس استان ها
هدایت الله خادمی تاکید کرد:

بروز ناامنی برای شهروندان با ادامه درگیری بین طائفه ای در برخی روستاها

نماینده مردم ایذه و باغملک درمجلس با بیان اینکه درگیری بوجود آمده در منطقه باغملک بین برخی افراد و طایفه های روستای باعث بروز مشکلات و ناامنی شدید شده و مردم از این وضعیت ناراحت هستند، گفت:دولت نتواسته طی دو سال گذشته این وضعیت را مدیریت و موضوع را پیگیری کند.
بروز ناامنی برای شهروندان با ادامه درگیری بین طائفه ای در برخی روستاها نماینده مردم ایذه و باغملک درمجلس با بیان اینکه درگیری بوجود آمده در منطقه باغملک بین برخی افراد و طایفه های روستای باعث بروز مشکلات و ناامنی شدید شده و مردم از این وضعیت ناراحت هستند، گفت:دولت نتواسته طی دو سال گذشته این وضعیت را مدیریت و موضوع را پیگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108557663914.jpg بروز,ناامنی,برای,شهروندان,با,ادامه,درگیری,بین,طائفه,ای,در,برخی,روستاها Icana

هدایت الله خادمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص درخواست برخی نمایندگان استان خوزستان برای ورود شورای امنیت کشور برای جلوگیری از درگیری طائفه ای در برخی روستاهای استان، اظهار داشت: عدم توجه و رسیدگی به مسئله برخورد با دارندگان اسلحه غیرمجاز در استان خوزستان باعث بروز مشکلات فراوانی برای مردم و شهروندان شده است.

وی با بیان اینکه درگیری بوجود آمده در منطقه باغملک بین برخی افراد و طایفه های روستای باعث بروز مشکلات و ناامنی شدید شده و مردم از این وضعیت ناراحت هستند، تاکید کرد: دولت نتواسته طی 2سال گذشته این وضعیت را مدیریت و موضوع را پیگیری کند.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه دولت باید هرچه سریعتر از ادامه این روند جلوگیری نماید و امنیت و آرامش را به منطقه و روستاها برگرداند،گفت:متاسفانه هیچ برخورد جدی با عوامل این ناامنی و درگیری های روستاها و طایفه ای نشده است و قاطعیتی در این مسئله مشاهده نمی شود و مسببان این حوادث نباید آزادانه در تردد باشند.

نماینده مردم ایذه و باغملک درمجلس خواستار مقابله جدی با ادامه روند درگیری بین برخی طائفه ها و روستاها شد و افزود: بدون شک این مسئله باعث بروز مشکلات فراوانی برای مردم در زمینه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سرمایه گذاری خواهد شد که باید با نا امن کنندگان روستاها برخورد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet