ایام محرم 1398
1388/04/07 20:13:00
سرویس صحن
شهاب الدین صدر در نطق میان دستور:

حضور 85 درصدی مردم در انتخابات نشان دهنده عزت ملی ایرن است

**نماینده مردم تهران در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور ۸۵ درصدی مردم در انتخابات نشان دهنده عزت ملی ایران است و این روز در تاریخ به ثبت رسید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سیدشهاب‌الدین صدر نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در اولین نطق میان دستور امروز مجلس شورای اسلامی با تسلیت به مناسبت سالروز شهادت شهدای هفتم تیر و شهید بهشتی، تصریح کرد: در دیداری که نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری داشتند، رهنمودهای بسیاری ایشان فرمود که باید از ایشان قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه در روزهای انتخابات شاهد اتفاقات مختلفی هستیم، اظهار داشت: نکته قابل توجه آن است که حضور 40 میلیونی که حد نصاب 85 درصدی مردم می‌باشد عزت ملی را در تاریخ به ثبت رساند و البته بعد از انتخابات "روز جمهوری اسلامی " در کشور چنین اتفاقی بی‌نظیر بوده است و این افتخار بزرگی به حساب می‌آید.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشورهایی که دم از مردم سالاری می‌زنند تا به حال به این شکل مردم در انتخابات‌شان حضور نداشته‌اند، تصریح کرد: شاهد آن هستیم که رسانه‌ها و جریان‌های مختلفی که در اصل با نظام و انقلاب مشکل دارند، خواستار آن هستند که از حضور مردم در پای صندوق‌های رای را بی‌انگیزه جلوه دهند و از ماه‌ها قبل به سلامت انتخابات ایجاد تردید وارد کنند و از حضور مردم در پای صندوق‌های رای باز دارند.
صدر با بیان اینکه در دنیا یک نظریه نادرست القا کرده اند که طرفداران نظام بین 13 تا 14 میلیون نفر است، ‌تصریح کرد: این حماسه جدید خط بطلانی بر روی افکار دشمنان نظام کشید؛ چرا که مردم با حضور 85 درصدی خود دوباره به آنها مشت دیگری بر دهان آنها زد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه مردم در پناه امام زمان (عج) و رهبری به بهترین شکل به وظیفه انقلابی خود عمل کردند،‌خاطرنشان کرد: مردم با گفتمان انقلاب که در پناه امام و رهبری بود وارد عرصه شدند و رئیس‌جمهور خدوم را با رای اکثریت 24 میلیونی انتخاب که البته تلاش‌ها و احیای ارزش‌های انقلاب را در سرلوحه برنامه 4 ساله رئیس‌جمهور بود را انتخاب کردند.
وی ادامه داد: البته افرادی که شعار امام را در ذهن داشتند 14 میلیون رای را به خود اختصاص دادند.
نماینده مردم تهران با بیان اینکه باید خط فتنه را کور کنیم، خاطرنشان کرد: افرادی می‌خواهند با القائات خود، حضور 40 میلیونی مردم را مصادره کنند و شیرینی حضور را به کام مردم تلخ کنند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس به فرمایشات امام راحل اشاره کرد و گفت: آمریکا بر سر اسلام با ما دعوا دارد و در حال حاضر نیز آمریکا، اسرائیل و انگلیس با دشمنی با انقلاب که همان ولایت فقیه است، می‌خواهند آن را از بین ببرند.
صدر در ادامه افزود: افرادی که دل در گرو امام خمینی (ره) دارند باید در برابر قانون تمکین کنند و نباید بگذارند بیگانگان در مسائل کشور دخالت کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: باید تلاش کنیم کشور در نهایت آرامش این موضوع را با سعه صدر انجام دهد و مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام بزنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet