ایام محرم 1398
1388/04/07 20:22:00
سرویس صحن
قاسمی در نطق میان دستور:

سردمداران زر و زور با دیدن حضور مردم حیران شدند

**نماینده مردم لاهیجان در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: سردمداران زر و زور در ابتدا با دیدن حضور مردم حیران شدند و با آشفتگی مشارکت مردم را مشاهده می‌کردند.

یوسف قاسمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در دومین نطق میان دستور امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک به مردم برای پیروزی در آزمون انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: سردمداران زر و زور در ابتدا با دیدن حضور مردم حیران شدند و با آشفتگی مشارکت مردم را مشاهده می‌کردند، اما پس از چند روز مراکز خبرپراکنی جهانی که اکثرا به دست صهیونیزم اداره می‌شود با ایجاد جوسازی و تحریک عوامل خود در داخل به حادثه‌آفرینی پرداختند و دست به شورش و اغتشاش زدند تا شیرینی این پیروزی را در کام ملت تلخ کنند.
وی افزود: اما وجود سیستم بالای امنیتی در کشور و حضور مردم، کف روی آب را محو و نابود خواهد کرد و بیانات مقام معظم رهبری حجت را بر همگان تمام کرد.
این نماینده مجلس ادامه داد: اما این جریانات و حوادث درس عبرتی برای دوستان بود که متاسفانه بعضا در دفاع از مواضع و گرایشات فکری‌شان در صحنه‌های سیاسی و رقابتی از چارچوب ضوابط حاکم خارج شدند و از کوچه گروهی و دایره تنگ حزبی عبور می‌کنند.
قاسمی با بیان اینکه این افراد در راه رسیدن به اهدافشان مصالح نظام و جایگاه قانون را نادیده می‌گیرند، اظهار داشت: این افراد در این قانون‌گریزی از هر حربه‌ای کمک می‌گیرند و برخی جریانات سیاسی با سوابق انقلابی با خلط مسائل و تحریک دیگران روند و بستر را برای بروز حوادث توسط معاندین و منافقین فراهم می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: پند بزرگ و درس عبرت در حوادث پدید آمده، آشکار شدن قدرت و جذب مقام معظم رهبری برای دوستان و دشمنان بود و چنین حوادثی پند زمانه برای همه ما است تا درس عبرتی باشد که خودمان را به خواب نزدیم.
نماینده مردم لاهیجان در مجلس در ادامه از وزیر نفت خواست تا نسبت به گازرسانی شهر دیلمان اقدام کند و همچنین خطاب به رئیس مجلس اظهار داشت: اعتماد دو سال پشت سر هم، انتظارات را مضاعف می‌کند، وضعیت موجود در اداره مجلس و دفاتر نمایندگان و شرایط حاکم در داخل مجلس قابل قبول نیست و انتظار است بنا به جایگاه قوه مقننه ساز وکار لازم در پرتو مدیریت جدید جنابعالی تحقق یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet