ایام محرم 1398
1388/04/08 10:23:00
سرویس سیاسی
یاداشتی از سیدجلال یحیی زاده

حضور 85 درصدی، نشانه اعتماد مردم به نظام بود

**اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب شد تا اسباب مشارکت به شکل بی بدیل و بی سابقه ای در ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خود را متبلور کند.

مردم متدین ،متین و انقلابی جمهوری اسلامی ایران همانطور که در طول سی سال گذشته نشان دادند عاشق انقلاب، نظام و دین هستند. هر جا که لازم باشد با حضور خود در صحنه  از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محافظت می کنند.

در کشور شواهد و قرائن مبین این است که در 30 سال گذشته چه در دفاع مقدس، چه در بحران‌ها و چه در انتخابات نقش بی‌بدیل مقام معظم رهبری به عنوان ولی و صاحب اختیار ما چنان درخشان بوده که دنیا نسبت به این حضور مقتدرانه زبان تایید و تمجید گشوده‌اند. همگان دیدیم چگونه رهبر فرزانه انقلاب چه زیبا و پیامبر گونه در چند ماه گذشته به ویژه در چند هفته اخیر در خصوص انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، توطئه‌های پشت پرده استعمارگران را رسوا نمود.

بدون شک به رغم اینکه کارهای بسیار بزرگی که در کشور انجام شده از جمله پیشرفت هسته‌ای، پیشرفت در هوافضا و پرتاب ماهواره امید، پیشرفت در سلول‌های بنیادی و ... حتی پیروزی در هشت سال دفاع مقدس که در جنگ و دفاع از کیان اسلامی با صدام بعثی و بعثی‌های مزدور و متجاوز رقم خورد، هیچ یک از لحاظ عظمت و شوکت به اندازه انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری نبوده است. دنیا متوجه شد که چگونه پس از 30 سال گذشت از انقلاب، یکباره 85 درصد مردم در انتخابات ریاست جمهوری حاضر می‌شوند و رکوردی را به جای می‌گذارند که در دنیا بی‌سابقه است. انتخابات و حضوری که تنها با رفراندوم قابل مقایسه است با این توضیح که اگر در رفراندوم حضور مردم ما چنان پر رنگ بود به دلیل نبود مشکلات و تبلیغات و قلیان احساسات بود، ولی این انتخابات پس از سنگ اندازی‌های زیاد پس از گذشت 30 سال آنچنان پر صلابت شده که 85 درصد در انتخابات شرکت می‌کنند.

این حضور پرشکوه‌، پرصلابت‌ و دشمن شکن دارای این پیام است که دنیا بداند مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دین خود و رهبری فرزانه حضرت آیت الله خامنه‌ای علاقه و عشق دارد.

سید جلال یحیی‌زاده فیروز آباد نماینده مردم تفت و میبد

و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet