هدر موبایل
1396/04/02 09:34:29
سرویس اجتماعی
کاظمی مطرح کرد:

حکم دادستان لازمه بازرسی از پلاژهای خصوصی در کنار سواحل/بازرسی از پلاژها تنها با ارایه مستندات وقوع جرم

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بازرسی از پلاژهای واقع در سواحل تنها با حکم دادستان امکان پذیر است.
حکم دادستان لازمه بازرسی از پلاژهای خصوصی در کنار سواحل/بازرسی از پلاژها تنها با ارایه مستندات وقوع جرم نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بازرسی از پلاژهای واقع در سواحل تنها با حکم دادستان امکان پذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609103304392236.jpg حکم,دادستان,لازمه,بازرسی,از,پلاژهای,خصوصی,در,کنار,سواحل/بازرسی,از,پلاژها,تنها,با,ارایه,مستندات,وقوع,جرم Icana

محمد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به اظهارات رئیس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی مبنی بر ورود آزادانه ماموران نیروی انتظامی در پلاژهای خصوصی واقع در ساحل خزر و سایر سواحل ایران جهت بازرسی، گفت: پلاژها حریم شخصی بوده لذا بازرسی از این مجموعه‌ها نیازمند حکم دادستانی است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات رئیس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی مبنی بر اینکه بازرسی از پلاژهای خصوصی واقع در سواحل خلاف قانون است، تصریح کرد: پلاژها در حکم منزل خصوصی افراد بوده و بازرسی از حریم خصوصی افراد نیازمند حکم قضایی است.

وی افزود: دادستان نمی‌تواند حکم عمومی بازرسی از پلاژها را صادر کند، در واقع حکم‌ها هم باید موردی از سوی وی صادر شود، در کل ورود ماموران نیروی انتظامی در پلاژ های خصوصی واقع در ساحل خزر و سایر سواحل ایران برای بازرسی اقدام شایسته‌ای نیست.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: این اقدام شایسته نیست زیرا حریم خصوصی افراد محترم است مگر آنکه موضوع وقوع جرم در پلاژها بر پایه مستنداتی باشد که دادستان بر مبنای آن حکم بازرسی صادر کند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ حجت الاسلام غلام‌حیدرحیدری رئیس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی گفت که ورود ماموران نیروی انتظامی در پلاژ های خصوصی واقع در ساحل خزر و سایر سواحل ایران برای بازرسی آزاد است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet