ایام محرم 1398
1396/04/02 11:41:42
سرویس اجتماعی
هاشمی:

تشکیل کمیته بررسی بدهی بیمه‌ها به مراکز درمانی در کمیسیون بهداشت/ دولت به مسئله بدهی بیمه‌ها ورود کند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کمیته ای در کمیسیون بهداشت برای بررسی بدهی بیمه ها به مراکز درمانی خبر داد.
تشکیل کمیته بررسی بدهی بیمه‌ها به مراکز درمانی در کمیسیون بهداشت/ دولت به مسئله بدهی بیمه‌ها ورود کند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کمیته ای در کمیسیون بهداشت برای بررسی بدهی بیمه ها به مراکز درمانی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/53918.jpg تشکیل,کمیته,بررسی,بدهی,بیمه‌ها,به,مراکز,درمانی,در,کمیسیون,بهداشت/,دولت,به,مسئله,بدهی,بیمه‌ها,ورود,کند Icana

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره بدهی 11 هزار میلیاردی بیمه ها به حوزه سلامت، افزود: چند هفته ای است که موجی از نگرانی ها نسبت به انباشت این بدهی ها به مراکز درمانی در حوزه سلامت وجود دارد که ادامه آن ممکن است طرح تحول سلامت را با مشکل مواجه کند.

نماینده مردم شاهین دژ، تکاب و میاندآب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بحث روابط مالی بین نهادهای خدمت گذار در حوزه سلامت از مواردی است که به دلیل بدهی بیمه ها به بیمارستان ها و بیمارستان ها به مراکز درمانی موجب این نگرانی ها شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: با توجه به انباشت بدهی بیمه ها به مراکز درمانی، به نظر می رسد جایی از این سیکل معیوب است و باید به فکر راه حلی برای آن بود.

وی یادآور شد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در قالب کمیته ای به دنبال بررسی انباشت بدهی بیمه ها به مراکز درمانی است تا با کمک کارشناسان مرکز پژوهش ها بتوانیم به جمع بندی و راهکار درست و منطقی دست پیدا کنیم.

هاشمی افزود: به نظر می رسد بهترین و کوتاه ترین راه برای برون رفت از این مشکل ورود جدی دولت به حل مشکل بدهی بیمه ها به مراکز درمانی است تا بیشتر از این مبلغ، شاهد افزایش بدهی ها نباشیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت باید اعتباری برای پرداخت بدهی بیمه ها به مراکز درمانی در نظر بگیرد تا یکبار برای همیشه این مشکل در حوزه سلامت برطرف گردد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet