ایام محرم 1398
1396/04/02 11:06:48
سرویس اجتماعی
ذوالقدر:

پرونده آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در هاله ای از ابهام /شورای شهر پنجم پیگیری کند

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از اینکه صحت و سقم موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در هاله ای از ابهام مانده است خواستار ورود جدی شورای شهر پنجم به این موضوع شد.
پرونده آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در هاله ای از ابهام /شورای شهر پنجم پیگیری کند عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از اینکه صحت و سقم موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در هاله ای از ابهام مانده است خواستار ورود جدی شورای شهر پنجم به این موضوع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103492759971.jpg پرونده,آبیاری,مزارع,جنوب,تهران,با,فاضلاب,در,هاله,ای,از,ابهام,/شورای,شهر,پنجم,پیگیری,کند Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از اینکه صحت و سقم موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب در هاله ای از ابهام مانده است، گفت: در این رابطه خواستار تشکیل جلسه مشترک با شورای شهر شدیم اما این جلسه به دلیل مسائلی مانند برگزاری انتخابات بلاتکلیف ماند.

پیگیری موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب باید اولویت شورای شهر پنجم باشد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پیگیری موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب باید اولویت شورای شهر پنجم باشد، تصریح کرد: انتظار می رود شورای شهر پنجم رسیدگی به این موضوع را در اولویت قرار دهد زیرا این موضوع سلامت مردم را نشانه می رود و باید هر چه سریع تر صحت و سقم آن روشن شده تا نگرانی مردم رفع شود.

شورای شهر، شهرداری و دستگاه های مسئول باید در رابطه با موضوع آبیاری مزارع با فاضلاب شفاف سازی کنند/ لزوم ارائه مستندات

وی با یادآوری اینکه شورای شهر، شهرداری و دستگاه های مسئول باید در رابطه با موضوع آبیاری مزارع با فاضلاب شفاف سازی کنند بر لزوم ارائه مستندات این موضوع تاکید کرد و افزود: چنانچه شورای شهر یا هر دستگاهی مستندات و شواهدی از این موضوع در دست دارند بهتر است هر چه سریع تر آنها را ارائه کنند زیرا هنوز مستندات و شواهدی از این موضوع در دست نیست و در هاله ای از ابهام مانده است.

لزوم ورود جدی مراجع قانونی به موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب

عضو مجمع نمایندگان استان تهران بر لزوم ورود جدی مراجع قانونی به موضوع آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب تاکید کرد و ادامه داد: بهتر است شواهد و مستندات این موضوع هر چه سریع تر ارائه شود تا مراجع قانونی با ورود به این موضوع متخفان را شناسایی و با آنها به صورت قاطع برخورد کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet