خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/04 07:20:00
سرویس سیاسی
کولیوند:

مجلس آماده دریافت و بررسی لایحه جامع نظام انتخابات/ تهیه لایحه نظام جامع انتخابات در 166 ماده

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: تمهیدات لازم برای دریافت لایحه جامع نظام انتخابات در هر زمانی تدارک دیده شده است.
مجلس آماده دریافت و بررسی لایحه جامع نظام انتخابات/ تهیه لایحه نظام جامع انتخابات در 166 ماده رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: تمهیدات لازم برای دریافت لایحه جامع نظام انتخابات در هر زمانی تدارک دیده شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/46833.jpg مجلس,آماده,دریافت,و,بررسی,لایحه,جامع,نظام,انتخابات/,تهیه,لایحه,نظام,جامع,انتخابات,در,166,ماده Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روند تهیه لایحه جامع نظام انتخابات، اظهار داشت: کمیسیون شوراها با وزارت کشور مذاکرتی را انجام داده و وزارت کشور نیز لایحه جامع نظام انتخابات را آماده کرده و به دولت تحویل داده است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت در کارگروه‌های تخصصی خود این لایحه را مطرح کرده و166  ماده دارد که دولت نیز کار خود را در بررسی آن تقریبا به اتمام رسانده است.

وی افزود: مجلس همواره مراحل تهیه لایحه جامع نظام انتخابات را رصد می‌کند و برای از دست ندادن زمان، تمهیدات لازم را برای دریافت لایحه در هر زمانی تدارک دیده شده است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل برای بررسی این لایحه را دارد و به دنبال آن هستیم تا در زمان ارائه لایحه کارگروه های مشترک دولت و مجلس را ایجاد کنیم و با سرعت بیشتری بررسی لایحه را در دستور کار قرار دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet