پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1396/04/03 15:58:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

مردم از اقتدار ارتش و سپاه کشور در منطقه لذت می برند

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز ارتش و سپاه پاسداران بازوان مقتدر رهبری و کشور هستند و مردم از این اقتدار لذت می برند.
مردم از اقتدار ارتش و سپاه کشور در منطقه لذت می برند نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز ارتش و سپاه پاسداران بازوان مقتدر رهبری و کشور هستند و مردم از این اقتدار لذت می برند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108510716053.jpg مردم,از,اقتدار,ارتش,و,سپاه,کشور,در,منطقه,لذت,می,برند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی‌رضا ابراهیمی در جمع کارکنان قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان و تیپ ۲۳۰ شهید متاجی اظهار کرد: قبل از انقلاب افکار اومالیستی و سکولار در جامعه رواج داشت که امام خمینی (ره) به مبارزه با این تفکر پرداخت.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی، افزود: امام راحل با کنار زدن نظام سرمایه‌داری، تفکر انقلاب اسلامی را در جامعه اسلامی بنا کرد که به دنبال آن تمام عرصه‌های موجود از جمله عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و ... دچار تغییرات اساسی شد.

وی اظهار کرد: امام راحل هیمنه غرب و شرق را در هم شکست تا کشور از سلطه نجات پیدا کند و دست استعمار از کشور کوتاه شود.

ابراهیمی افزود: انقلاب اسلامی ما در این مسیر سختی‌های زیادی را تحمل کرد و امروز به عنوان یک الگوی بیداری در منطقه مطرح می‌شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه امروز ارتش و سپاه پاسداران بازوان مقتدر رهبری و کشور هستند، ادامه داد: مردم از این اقتدار لذت می‌برند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: شلیک موشک توسط سپاه پاسداران به دیرالزور موجب لذت بیشتر مردم از این اقتدار شد و ما به چنین نیروهای مسلح و آماده‌ای که همواره پشتیبان ولایت‌فقیه هستند افتخار می‌کنیم.

به گزارش مهر، نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی، گفت: در کشور چالش‌هایی از جمله بیکاری، بحران کم آبی، مهاجرت، نبود کارآفرینی در جامعه و معیشت وجود دارد که برطرف کردن همه آن‌ها تلاش همگانی می‌طلبد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet