حلول ماه ربیع الاول
1396/04/04 15:18:33
سرویس اجتماعی
امینی فرد:

افراد متمول باید از تحت پوشش بیمه سلامت خارج شوند/ارایه خدمت بهتر با مشارکت افراد در پرداخت سهم بیمه

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه آزمون وسع برای شناسایی افراد متمول تحت پوشش بیمه سلامت، گفت: با توجه به کاهش شدید منابع بیمه ای یک راه برون رفت از این معضل، مشارکت شهروندان در امر بیمه است.
افراد متمول باید از تحت پوشش بیمه سلامت خارج شوند/ارایه خدمت بهتر با مشارکت افراد در پرداخت سهم بیمه عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه آزمون وسع برای شناسایی افراد متمول تحت پوشش بیمه سلامت، گفت: با توجه به کاهش شدید منابع بیمه ای یک راه برون رفت از این معضل، مشارکت شهروندان در امر بیمه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101962698639.jpg افراد,متمول,باید,از,تحت,پوشش,بیمه,سلامت,خارج,شوند/ارایه,خدمت,بهتر,با,مشارکت,افراد,در,پرداخت,سهم,بیمه Icana

محمد نعیم امینی فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت انجام آزمون وسع برای شناسایی افراد متمول تحت پوشش بیمه سلامت، افزود: در برنامه ششم توسعه مجلس به دولت تکلیف کرده تا افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی تحت پوشش رایگان بیمه سلامت قرار گیرند و مابقی افراد با انجام آزمون وسع، در پرداخت سرانه بیمه مشارکت داشته باشند.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بدون شک مشارکت افراد ضامن ارایه کیفیت خدمات است و پرداخت سرانه بیمه از سوی افراد متمول می تواند به ارایه بهتر این خدمات کمک کند ضمن آنکه میزان سرانه نیز عدد قابل توجهی نیست و افراد می توانند به راحتی آن را پرداخت کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: نباید نگرانی در انجام آزمون وسع و مشارکت افراد در پرداخت حق بیمه وجود داشته باشد زیرا حتی اگر برخی افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نباشند اما امکان حق بیمه را نیز نداشته باشند م یتوانند با دریافت نامه ای از سوی کمیته امداد یا بهزیستی، از بیمه رایگان سلامت برخوردار شوند.

وی تاکید کرد: با توجه به کاهش شدید منابع بیمه ای و افزایش قابل توجه مطالبات بیمارستان ها یک راه برون رفت از این معضل، مشارکت شهروندان در امر بیمه است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: انجام آزمون وسع جزو خواست مجلس است و می تواند به ارایه کیفیت بهتر خدمات به بیمه شدگان سلامت کمک کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet