خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/04 13:18:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوبخت:

اهانت کنندگان به رییس جمهوری به آرای میلیونی ملت ایران توهین کردند/دستگاه قضایی پیگیری کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: متاسفانه کسانی که در روز جمعه به رییس جمهوری توهین کردند درحقیقت به آرای میلیونی ملت ایران توهین کردند و تاختند ، این افراد نباید زبان به مزد اسرائیل باشند.
اهانت کنندگان به رییس جمهوری به آرای میلیونی ملت ایران توهین کردند/دستگاه قضایی پیگیری کند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: متاسفانه کسانی که در روز جمعه به رییس جمهوری توهین کردند درحقیقت به آرای میلیونی ملت ایران توهین کردند و تاختند ، این افراد نباید زبان به مزد اسرائیل باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610100914060544.jpg اهانت,کنندگان,به,رییس,جمهوری,به,آرای,میلیونی,ملت,ایران,توهین,کردند/دستگاه,قضایی,پیگیری,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی نوبخت درباره افرادی که در راهپیمایی روز قدس به رییس جمهوری و معاون اول توهین کردند گفت: افرادی که دست به این اقدام زدند یا نادان و گول خورده هستند یا جاسوس و مزدبگیران اسرائیل؛ این ها مصداق دوست نادان و دشمن دانا هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: داعشی ها هم خود را به ظاهر مومن و متدین نشان می دهند ولی ایمانشان تنها در ظاهر است.

نوبخت اضافه کرد: مدت هاست که شاهد این ماجراها هستیم. قوه قضاییه به طور جدی وارد عمل شود زیرا جرم عمومی است و باید به سرعت به آن ورود کرد. البته دادستان هم به این موضوع اذعان داشته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، از دستگاه های اطلاعاتی خواست افرادی که این گونه توهین می کنند را بیشتررصد کنند تا مشخص شود به کدام کشورها وصل هستند و از کجا تغذیه می شوند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ وحدت در جامعه گفت: این اقدامات مصداق کامل شکستن وحدت در جامعه است. در این راستا ضرورت دارد مخالفان شناسنامه دار روحانی نسبت به این اقدام باسرعت اعلام موضع کنند و اگر با این افراد نیستند تبری جویند.

به گزارش ایرنا، در راهپیمایی روز جمعه روز جهانی قدس، عده ای اندک در مسیر راهپیمایی به رییس جمهوری اهانت کردند که این اتفاق از روز گذشته مورد انتقاد بسیاری از مسوولان، گروه های سیاسی و مردمی قرار گرفته است. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet