هدر موبایل
1396/04/05 13:19:30
سرویس استان ها
در پیامی؛

سیدفریدموسوی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت

نماینده مردم تهران ،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت.
سیدفریدموسوی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت نماینده مردم تهران ،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201706104903261534.jpg سیدفریدموسوی,فرا,رسیدن,عید,سعید,فطر,را,به,تمام,مسلمانان,جهان,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت،سید فرید موسوی نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به ملت شریف ایران، پیامی به شرح ذیل منتشرکرد:  

 بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند یکتا را را سپاس می‌گوئیم که توفیق عطا  فرمود تا از سفره  پر برکت ضیافت الهی، همراه با  مومنان، بهره ببریم.عید سعید فطر، هدیه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه داری به غبارروبی دل پرداخته و اخلاص و ایمان را در دل و جان خود جایگزین کرده اند.عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دل ها و جان ها در طول ماه مبارک رمضان است.

عید سعید فطر، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود. عید فطر؛ عید با شکوه‌ و زیبای تعبد و اطاعت در برابر معبود است.

 این عید بزرگ را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، مسلمین جهان و آحاد مردم ایران اسلامی،  تبریک عرض می کنم و قبولی طاعات و عبادات همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. 
سید فرید موسوی نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet