هدر موبایل
1388/04/08 15:42:00
سرویس بین الملل

کرمی راد: دخالت در امور داخلی کشورها از مصادیق نقض حقوق بشر است

**عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دخالت در امور داخلی کشورهای دیگر یکی از مصادیق نقض حقوق بشر است.

"محمد کرمی راد" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به بیانیه اجلاس گروه هشت اظهار داشت: کشورهای غربی بهتر است به جای دخالت در امور سایر کشورها به فکر حل بحران‌های خود باشند.

وی افزود: نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران با دقت اقدامات و موضع‌گیری‌های کشورهای غربی را رصد می‌کنند و مطلع هستند که برخی کشورها از جمله انگلیس خبیث، در اغتشاشات اخیر نقش موثر داشته‌اند.

نماینده کرمانشاه تصریح کرد: آنچه مشخص است اغتشاش گران نسبت به نظام روی خوشی ندارند و در پوشش نامزدهای معترض به آشوب و اغتشاش دست می‌زدند که خوشبختانه با تدبیر مسئولین اوضاع کنترل شد و در حال حاضر آرامش در تهران برقرار است.

وی گفت: توصیه ما به کشورهای غربی این است که عاقلانه و بدون شتابزدگی با این موضوع برخورد کنند و واقعیات جامعه ایران را بپذیرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: ایران عزتمند و قدرتمند به هیچ کشوری اجازه دخالت در سرنوشت خود را نمی‌دهد و این خیانت‌ها را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet