هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمالی نوبندگانی:

آمریکا با طرح های متعدد تحریمی فشار بر ایران را افزایش داد/ واشنگتن برای نقض برجام نیاز به اعلام رسمی ندارد

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا برای نقض برجام نیاز به اعلام رسمی ندارد عملا با اعمال تحریم های جدید توافق هسته ای را لغو می کند.
چهارشنبه 7 تیر 1396 ساعت 10:22
آمریکا با طرح های متعدد تحریمی فشار بر ایران را افزایش داد/ واشنگتن برای نقض برجام نیاز به اعلام رسمی ندارد عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا برای نقض برجام نیاز به اعلام رسمی ندارد عملا با اعمال تحریم های جدید توافق هسته ای را لغو می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100349916187.jpg آمریکا,با,طرح,های,متعدد,تحریمی,فشار,بر,ایران,را,افزایش,داد/,واشنگتن,برای,نقض,برجام,نیاز,به,اعلام,رسمی,ندارد Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی طرح های ضد ایرانی جدید در مجلس نمایندگان آمریکا، اظهار داشت: آمریکا بمباران و فشار دیپلماتیک بر علیه جمهوری اسلامی به کار می برد چرا که دولت ترامپ از ابتدا هم اعلام کرده بود اعتقادی به برجام ندارد و همه راه ها را برای اینکه ایران را مجدد تحت فشار تحریم قرار دهد را طی می کند.

نماینده مردم فسا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه  داد: تمام تحریم هایی که قرار بود به واسطه اجرای برجام تعلیق شود، به بهانه ها و راه های دیگر در حال شکل گیری و اعمال است.

وی گفت: از طرف دیگر شاهد هستیم که  پارلمان اروپا هم به بهانه نقض حقوق بشر در ایران به دنبال اعمال تحریم هستند، اروپا نیز در مقابل اقدامات ضد ایرانی و برخلاف روح برجام مجلس سنا، کنگره و دولت آمریکا ساکت نشسته است و عملا هیچ اقدام بازدارنده ندارد.

این نماینده مجلس باانتقاد از اقدامات دولت و وزارت امور خارجه کشور تاکید کرد: متاسفانه ما نیز به حد زیادی منفعلانه عمل کرد و همین عامل تجلی قانون گذاری ضد ایرانی در آمریکا شد..

جمالی نوبندگانی گفت: آمریکا همان طور که مقامات آن اعلام کرده بودند برای نقض برجام نیاز به اعلام رسمی ندارند و همین که تحریم ها را به بهانه ها و شکل های مختلف موضع کنند می توانند بدون پرداخت بهای آن برجام را نقض کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همین که تحریم های ادامه پیدا کند و طرح های ضد ایرانی در مجالس آمریکا مصوب شود برجام ضربه می خورد و همان طور که تاکید شده بود برجام دشمنی آمریکا نسبت به ایران را کاهش نداد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط