هدر موبایل
1388/04/08 16:39:00
سرویس بین الملل

سروری: دخالت‌های غرب در امور داخلی ایران بی‌پاسخ نمی‌ماند

**"پرویز سروری" با انتقاد از مواضع دوگانه قدرت‌های استکباری در مورد حقوق بشر گفت: غربی‌ها بدانند دخالت‌های بی جا و بی رویه آنها بی پاسخ نخواهد ماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به بیانیه اجلاس جی 8، قرن بیست و یکم را قرن شگفتی‌ها و پارادوکس‌ها دانست.

وی اظهار داشت: خیلی عجیب است در مقابل جنایاتی که در کشوری مثل عراق اتفاق افتاده و بیش از یک میلیون انسان بیگناه قتل عام شده و آماج ترورها قرار گرفته‌اند، هیچ صدایی از کسی بلند نمی‌شود، در مقابل نسل کشی‌های رژیم صهیونیستی در غزه، در مقابل جنایاتی که در پاکستان، افغانستان و لبنان صورت می‌گیرد، هیچ صدای اعتراضی شنیده نمی‌شود اما در رابطه با کشوری همانند ایران که مهد مردم سالاری دینی است و طی سی سال نشان داده که همه ارکان حکومتی‌اش نشات گرفته از رای و نظر مردم است، این همه جنجال و هیاهو به پا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران همواره نقش تعیین کننده‌ای داشته‌اند و در آخرین مانور گسترده خود حمایتشان را از نظام با حضور هشتاد و پنج درصدی به عنوان یک رکورد ثبت کرده‌اند.

سروری با بیان اینکه طبیعی است در این میان قدرت‌های استکباری احساس خطر کنند و به اقدامات شتابزده دست بزنند، گفت: به مسئولان کشورهای غربی توصیه می‌کنیم گوش‌هایشان را باز کنند و همه صداها را بشنوند.

وی با اشاره به بحران مالی غرب تصریح کرد: آنها بدانند دخالت‌های بی‌جایشان بدون پاسخ نمی‌ماند و قطعا تعرض به آتشفشان ایران برای ارکان آنها مخاطرات جدی ایجاد می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، یادآور شد: مسایل پیش آمده بعد از انتخابات در ایران، موضوع خانوادگی و داخلی است و انشاا... به زودی رفع خواهد شد شیرینی مشارکت 85 درصدی در کام مردم ما شیرین‌تر می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet