هدر موبایل
1396/04/10 12:08:07
سرویس دیگر رسانه‌ها
کیان پور مطرح کرد:

تشریح جزئیات حادثه ریزش تونل برفی ازنا

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، جزئیات حادثه ریزش تونل برفی این شهرستان را تشریح کرد.
تشریح جزئیات حادثه ریزش تونل برفی ازنا نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، جزئیات حادثه ریزش تونل برفی این شهرستان را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704104256812040.jpg تشریح,جزئیات,حادثه,ریزش,تونل,برفی,ازنا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجید کیان پور با اشاره به ریزش تونل برفی در شهرستان ازنا گفت:  این حادثه ساعت 16 روز گذشته به علت گرمی هوا رخ داده و متاسفانه جوانی 20 ساله به نام آرمان لک که بومی آنجا بوده در پی این حادثه جان خود را از دست داده است. 

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: جسد تنها کشته این حادثه توسط بالگردها  به پزشکی قانونی شهرستان منتقل شده و یک نفر هم که دچار جراحت سطحی شده بود به طور سرپایی درمان شد. 

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:‌ این تونل که به عنوان جاذبه  گردشگری استان محسوب می‌شود در فصل زمستان و بر اساس برودت هوا به وجود می‌آید که متاسفانه به علت گرمای زیاد هوا فرو ریخته است. 

پیش از این نیز اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به حادثه مذکور گفت: بخشی از تونل برفی شهرستان ازنا به دلیل گرمای زیاد هوا آوار شده  و تعدادی از هموطنانمان که در حال تردد بوده اند آنجا گیر افتاده اند هنوز آمار دقیق تردد کنندگان مشخص نشده است.

به گزارش باشگاه خبرنگارام جوان، وی افزود:گروه امداد و نجات با هلیکوپتر به منطقه اعزام شده اند و در حال پیگیری حادثه هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet