خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1396/04/10 17:57:42
سرویس سیاسی
نوریان مطرح کرد؛

اجرای محدود فرمان مهاجرتی ترامپ ازسوی دیوان عالی آمریکا فرم آزمایشی دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است اجرای تنها بخشی از فرمان مهاجرتی ترامپ ازسوی دیوان عالی آمریکا حالت آزمایشی دارد.
اجرای محدود فرمان مهاجرتی ترامپ ازسوی دیوان عالی آمریکا فرم آزمایشی دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است اجرای تنها بخشی از فرمان مهاجرتی ترامپ ازسوی دیوان عالی آمریکا حالت آزمایشی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104428701661.jpg اجرای,محدود,فرمان,مهاجرتی,ترامپ,ازسوی,دیوان,عالی,آمریکا,فرم,آزمایشی,دارد Icana

اردشیر نوریان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اجرای ناقص فرمان مهاجرتی ترامپ ازسوی دیوان عالی آمریکا به صورت ناقص گفت: به صورت کلی تفاوتی میان سیستم قضایی و اجرایی و حتی کنگره که قوه قانون گذار است دیده نمی شود.

نماینده مردم شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: سیستم آمریکا حزبی است و اکثریت کنگره به ریاست جمهوری قدرت می دهد.

وی افزود: با این وجود سیستم قضایی آمریکا دارای استقلالی است که می تواند بخش هایی از فرمان رئیس جمهور این کشور را اجرا کند که در موضوع فرمان مهاجرتی صرفا بخش هایی را مجاز به اجرا دانسته که حالت آزمایشی هم دارد.

نوریان ادامه داد: سیستم قضایی صرفا قصد داشته ترامپ را از مخمصه درآورد تا حرف وی ناشنیده باقی نماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: البته از سوی دیگر بحثی مطرح است مبنی بر اینکه ممکن است به خاطر تحولات منطقه و پیروزی های جبهه مقاومت در عراق و سوریه، قصد داشته باشند محدودیت هایی را علیه کشورهای منطقه اعمال کنند و به علت شکست داعش این تحریم ها را داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet