هدر موبایل
1396/04/11 16:23:48
سرویس دیگر رسانه‌ها
محمودی شاه‌نشین خبر داد:

انتخابات شوراها در منصوریه ابطال می‌شود

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: نتایج انتخابات حوزه انتخابیه منصوریه خوزستان به علت میزان آرای اخذ شده ۲۵ درصد بالاتر از تعداد واجدین شرایط ابطال می‌شود.
انتخابات شوراها در منصوریه ابطال می‌شود رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: نتایج انتخابات حوزه انتخابیه منصوریه خوزستان به علت میزان آرای اخذ شده ۲۵ درصد بالاتر از تعداد واجدین شرایط ابطال می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103903272020.jpg انتخابات,شوراها,در,منصوریه,ابطال,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد محمودی شاه‌نشین از ابطال نتایج این انتخابات در حوزه انتخابیه «منصوریه» استان خوزستان خبر داد.

نماینده مردم شهریار درمجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری امروز جلسه هیأت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراها گفت: در حوزه انتخابیه منصوریه میزان آراء اخذ شده 125 درصد واجدین شرایط یعنی 25 درصد بیشتر از حداکثر میزان ممکن بوده است.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس دهم با اشاره به اینکه درخواست ابطال نتایج انتخابات شوراها در 8 حوزه مطرح شده بود خاطرنشان کرد: البته از سوی هیأت‌های استانی نظارت بر انتخابات درخواست بازشماری یا ابطال برخی صندوق‌ها نیز مطرح شده بود و با بررسی گزارش‌های حوزه‌های صدرای شیراز، چهاردانگه، پرند، اردبیل و شریف‌آباد پاکدشت، کهریزک، بندرعباس و یک جزیزه مقرر شد استعلامات انجام شود تا درباره آنها تصمیم صورت گیرد و به طور خاص درباره حوزه اردبیل نیز تصمیم بر این شد که بعضی صندوق‌ها بازشماری شود.

به گزارش فارس؛ رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در توضیح علل شکایت از حوزه‌های ذکر شده در انتخابات شوراها گفت: علاوه بر عدم تطابق تعداد آرای اخذ شده با میزان واجدین شرایط مواردی از قبیل تقلب، تزویر و یا خرید و فروش رأی را در گزارش‌ها داشته‌ایم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet