هدر موبایل
1396/04/12 11:02:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظمی:

استفاده از اقامتگاه‌های سنتی برای جذب گردشگر مورد توجه قرار گیرد

نماینده مردم شهرستان‌های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس، گفت: استفاده از اقامتگاه‌های سنتی در این استان برای جذب گردشگر مورد توجه قرار گیرد.
استفاده از اقامتگاه‌های سنتی برای جذب گردشگر مورد توجه قرار گیرد نماینده مردم شهرستان‌های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس، گفت: استفاده از اقامتگاه‌های سنتی در این استان برای جذب گردشگر مورد توجه قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109285733761.jpg استفاده,از,اقامتگاه‌های,سنتی,برای,جذب,گردشگر,مورد,توجه,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی کاظمی اظهار داشت: ترویج و استفاده از اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی و صنایع‌دستی از مهم‌ترین اولویت‌ها در صنایع پاک است که رونق آن ضرورت دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: صنعت گردشگری امروزه از جایگاه بسیار مهمی در دنیا برخوردار شده است و در کشور ما نیز باید از نعمت‌های خدادای در این راستا استفاده شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: از هنرهای‌دستی باید حمایت شود و راهنمایی‌های لازم در این زمینه به مردم ارائه شود.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان‌های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه در شهرباباحیدر تاکنون دو اقامت‌گاه بوم‌گردی راه‌اندازی شده‌است، بیان کرد: بانک ها باید در حوزه صنایع ‌دستی روستایی همکاری‌های لازم را بیش‌ازپیش انجام دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet