انتخابات ریاست جمهوری
1396/04/13 13:54:13
سرویس صحن
خدری در تذکر شفاهی:

قوه قضائیه با عاملین و آمرین هتاکی به رئیس جمهور قاطعانه برخورد کند

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در صبح روز عید فطر تریبونی که قرار بود منادی معنویت و وحدت باشد، به تریبونی برای انشقاق و تفرقه تبدیل شد.
قوه قضائیه با عاملین و آمرین هتاکی به رئیس جمهور قاطعانه برخورد کند نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در صبح روز عید فطر تریبونی که قرار بود منادی معنویت و وحدت باشد، به تریبونی برای انشقاق و تفرقه تبدیل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610102632907197.jpg قوه,قضائیه,با,عاملین,و,آمرین,هتاکی,به,رئیس,جمهور,قاطعانه,برخورد,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز (سه شنبه 13 تیرماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکری شفاهی گفت: وحدت مهمترین کلید واژه حضرت امام (ره) بود که در سخت ترین موقعیت ها راهگشای ما بوده است و امروز بیش از هر زمان دیگری ضرورت همدلی احساس می شود. پذیرفتنی نیست که مصالح ملی فدای منافع سیاسی شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم تصریح کرد: پسندیده نیست که در روز وحدت مسلمین که فلسفه نامگذاری آن اتحاد مسلمانان در برابر دشمنان است، گروهی 25 نفره خودسر برخلاف تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر انسجام و وحدت به منتخب 25 میلیونی ملت توهین کند.

وی افزود: انتظار داشتیم در این روز صدای واحد ما جهان را متوجه مظلومیت قدس عزیز کند نه اینکه شعار عده ای قلیل علیه منتخب ملت این حضور حماسی را تحت شعاع قرار دهد و تبدیل به تیتر یک رسانه های داخلی و خارجی شود که متاسفانه دامنه این بداخلاقی ها به روز عید فطر هم کشیده شد و در صبح روز عید فطر تریبونی که قرار بود منادی معنویت و وحدت باشد، به تریبونی برای انشقاق و تفرقه تبدیل شد.

خدری گفت: ما نمایندگان ملت از قوه قضائیه انتظار داریم با عاملین و آمرین این هتاکی ها برخورد قاطعانه کند.

وی در ادامه خطاب به رئیس جمهور گفت: وضعیت زندگی ساحل نشینان نیازمند توجه فوری شماست و کار از بخشنامه و مصوبه گذشته است، کاری کنید که معیشت مرزداران خلیج همیشه فارس تامین شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه مشکلات معیشتی مردم سبب بروز آسیب های اجتماعی و فرهنگی شده است، گفت: متاسفانه معضل ته لنجی مدت هاست به مهمترین دغدعه مردم تبدیل شده است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet