خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/04/13 15:52:13
سرویس استان ها
سعیدی مبارکه خبرداد:

جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان با معاون اول رئیس جمهور/ تاکید بر تعیین تکلیف شرکت پلی اکریل ایران با درنظرگرفتن امنیت شغلی کارگران

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس از برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان با معاون اول رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری خبر داد و گفت: در این جلسه نمایندگان استان مشکلات حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند.
جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان با معاون اول رئیس جمهور/ تاکید بر تعیین تکلیف شرکت پلی اکریل ایران با درنظرگرفتن امنیت شغلی کارگران نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس از برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان با معاون اول رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری خبر داد و گفت: در این جلسه نمایندگان استان مشکلات حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608104000591437.jpg جلسه,مجمع,نمایندگان,استان,اصفهان,با,معاون,اول,رئیس,جمهور/,تاکید,بر,تعیین,تکلیف,شرکت,پلی,اکریل,ایران,با,درنظرگرفتن,امنیت,شغلی,کارگران Icana

 زهرا سعیدی مبارکه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه امروز (13 تیرماه ) مجمع نمایندگان استان اصفهان با اسحاق جهانگیری گفت: در این جلسه موضوعاتی همچون رسیدگی جدی به مشکلات کشاورزان و حقابه داران استان اصفهان واجرایی شدن مصوبه برنامه ششم مبنی بر تخصیص«تا یک درصد فروش» حاصل از فعالیت های صنایع معدنی به شهرستان مبارکه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین تشکیل کارگروه ویژه در استان ها جهت رصد عملکرد ادارات در حفظ حقوق مردم با تعیین تشویق و تنبیه و اهتمام دولت در پیگیری جدی بر ایجاد  اشتغال و رسیدگی بر حلقه مفقوده کسب و کار در جذب سرمایه گذاران  خصوصا تقویت  سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران  وتوسعه گردشگری در استان از دیگر موضوعاتی بود که نمایندگان اصفهان بر آن تاکید کردند.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که در این جلسه از سوی بنده مطرح شد تعیین تکلیف شرکت پلی اکریل ایران در راستای خروج از بحران و درنظر گرفتن حقوق واقعی وامنیت شغلی کارگران در دولت دوازدهم بود.

سعیدی مبارکه خاطرنشان کرد:تعیین تکلیف تخصیص اعتبار ایمن سازی جاده ها و  راه های شهرستان مبارکه خصوصا به ویژه محور مبارکه - بروجن و محور مبارکه - شهرضا از موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

عضومجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس نصریح کرد: معاون اول رئیس‌جمهور قول داد تا مرتفع شدن مشکلات مطرح شده پیگیر موضوع باشد و مقرر شد که مشکلات مربوط به هر وزارتخانه به وزیر مربوطه واصل شود تا در جهت رفع آن اقدام لازم صورت گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet